دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

درباره لترال

درباره لترال

لابراتوار تخصصی پروتز دندان لترال با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان با شناخت کامل از جامعه دندان پزشکی کشور، فناوری روز دنیا را با تجربه و تکنیک در هم آمیخته تا خدماتی متفاوت به شما ارائه نماید. دندانسازی لترال با به‌کارگیری روش‌های کنترلی در مراحل مختلف از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری و باعث کاهش chair time پزشکان و رضایت هرچه بیشتر بیماران می‌گردد.

نگاهی کوتاه به تاریخچه‌ی لابراتوار لترال

نصرالله نگاری فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۴۱ آغاز کرد. پس از گذشت سال‌ها و کسب تجربیات فراوان با اخذ مدرک لازم از وزارت بهداشت لابراتوار تخصصی لترال را در سال ۱۳۵۵ تاسیس نمود. افزایش توان کیفی و کمی در طول سالیان متوالی و کمک به جامعه دندانسازی برای برپایی کنگره‌های سالیانه با هدف رشد جایگاه دندانسازی در کشور، اعتبار و جایگاهی ویژه را برای لابراتوار لترال به ارمغان آورد.

در سال ۱۳۸۰ موقعیتی فراهم آورد تا با اخذ گواهینامه‌های متعدد و تجهیز لابراتوار به بروزترین تجهیزات لابراتواری، بخش پروتزهای فیکس، ایمپلنت و دیجیتال را راه‌اندازی نمایند. امروز همراه شدن تجربیات متوالی با علم روز و بکارگیری تکنسین‌های تحصیل کرده و با تجربه در کنار تجهیزات پیشرفته لابراتواری باعث گردیده تا لابراتوار لترال بتواند به عنوان یکی از لابراتوارهای مطرح خدماتی منظم و باکیفیت به جامعه دندانپزشکی ارائه دهد. در این راه تعامل و همکاری پزشکان همواره یکی از سرمایه‌های لترال بوده است.

خدمات لترال

لترال با استفاده از پرسنل مجرب و داشتن تجهیزات پیشرفته خدمات متنوع زیر را ارائه می‌دهد.

  1. پروتز ثابت (فیکس)
  2. پروتز متکی بر ایمپلنت
  3. دندانپزشکی دیجیتال

مجوزهای لابراتوار

لابراتوار لترال با شرکت در کنگره‌ها و سمینارهای مختلف دندانسازی و همچنین ارتقا سطح اموزشی خود به علوم روز دندانپزشکی و دندانسازی توانسته مجوزات و مدارک علمی داخلی و بین المللی را کسب کند و از این نظر در رتبه بهترین دندانسازی تهران قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید