اردانه دیزاین

۳ تصفیه‌خانه در دست ساخت آب و فاضلاب استان مرکزی قرار دارد

عبدالرضا خلیلی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به تصفیه‌خانه‌های در دست ساخت استان اظهار داشت: از جمله تصفیه خانه‌های فاضلاب در دست ساخت استان می‌توان به تصفیه خانه با فرآیند تصفیه لجن فعال با جمعیت تحت پوشش ۸۷ هزار و ۵۰۰ نفر در اراک، تصفیه خانه با فرایند لجن فعال با هوادهی گسترده و حذف ازت با جمعیت تحت پوشش ۲۹ هزار نفر در شازند و آستانه و تصفیه خانه با فرایند تصفیه برکه تثبیت با جمعیت تحت پوشش ۳۵ هزار نفر در خمین اشاره کرد.

وی افزود: از تصفیه خانه‌های فعال استان هم می‌توان به سه تصفیه خانه شامل تصفیه با فرایند لجن فعال با جمعیت تحت پوشش ۲۵۰ هزار نفر، برکه تثبیت با جمعیت تحت پوشش ۲۵ هزار نفر و برکه تثبیت دیگری با ظرفیت ۸۵ هزار نفر در اراک اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان مرکزی تصریح کرد: از دیگر تصفیه خانه‌های استان می‌توان به تصفیه خانه با فرایند تصفیه لجن فعال با هوادهی گسترده و جمعیت تحت پوشش ۲۲۰ هزار نفر در ساوه، تصفیه خانه با فرایند تصفیه برکه تثبیت و جمعیت تحت پوشش ۳۴ هزار نفر در خمین و تصفیه خانه با فرایند تصفیه لجن فعال با هوادهی گسترده و جمعیت تحت پوشش ۳۳ هزار نفر در محلات را نام برد.

خلیلی بیان کرد: تصفیه خانه دلیجان با فرایند برکه تثبیت و جمعیت تحت پوشش ۲۳ هزار نفر، تصفیه خانه تفرش با فرایند تصفیه MLE با ته نشینی اولیه و تصفیه خانه با فرایند تصفیه لاگون هوادهی دو قدرته در آشتیان از دیگر تصفیه خانه‌های استان به شمار می‌روند.

وی ادامه داد: دو تصفیه خانه یکی با فرایند تصفیه لجن فعال و جمعیت تحت پوشش چهار هزار و ۵۰۰ نفر و دیگری با فرایند تصفیه برکه تثبیت و جمعیت تحت پوشش ۱۵ هزار و ۵۰۰ نفر هم در مهاجران هم از دیگر تصفیه خانه‌های فعال استان هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان مرکزی عنوان کرد: استان مرکزی به سبب پوشش شبکه فاضلاب در وضعیت مطلوبی قرار دارد و ۷۰ درصد جمعیت شهرهای استان تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارند.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار