اردانه دیزاین

۲۰ هزار زائر اربعین از خدمات موکب سنگر‌سازان بی‌سنگر اندیمشک برخوردار شدند

سید هدایت‌الله موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اندیمشک اظهار داشت: هم زمان با آغاز سفر معنوی اربعین و حضور گسترده زائران اهل بیت(ع) تمهیدات ویژه‌ای به جهت پذیرایی و اسکان عاشقان سالار شهیدان در شهرستان اندیمشک پیش‌بینی و اجرا شد.

وی با بیان این که یکی از این خدمات راه‌اندازی موکب سنگرسازان بی سنگر جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک بوده است، افزود: این موکب با هدف پاسداشت فرهنگ ایثار و مقاومت و تجلیل از نقش شهدای هشت سال دفاع مقدس و هم زمان با آغاز سفر معنوی اربعین فعالیت خود را آغاز کرد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک عنوان کرد: این موکب در روزهای نخست فعالیت خود و به صورت روزانه، بین ۲ تا ۳ هزار زائر اربعین را پذیرایی و پس از آن با توجه به افزایش حضور زائران اربعین در شهرستان اندیمشک، میزان پذیرایی از عاشقان اهل بیت(ع) به بیش از ۴ هزار نفر رسید.

موسوی گفت: طبق بررسی‌های صورت گرفته و هم زمان با آغاز سفر معنوی اربعین، بیش از ۲۰ هزار عاشق اهل بیت(ع) از خدمات موکب سنگرسازان بی سنگر جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک برخوردار شده‌اند.

وی با اشاره به حضور زائران کشورهای مختلف خارجی در موکب سنگر سازان بی سنگر جهاد کشاورزی اندیمشک، بیان کرد: این موکب مردمی پذیرایی بیش از۵۰۰ زائر خارجی از کشورهای آسیایی و اروپایی بوده است.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک ادامه داد: موکب سنگر سازان بی سنگر جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک در سه نوبت صبحانه، ناهار، شام، پذیرای زائران اهل بیت(ع) بوده و با طبخ و توزیع انواع نوشیدنی گرم و سرد و انواع میان وعده غذایی در مسیر خدمت رسانی به عاشقان سالار شهیدان گام برداشته است.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا