اردانه دیزاین

یک برد و باخت نمایندگان استان قزوین در لیگ یک والیبال

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرنگار مهر، در بازی پایانی نیم فصل اول رقابت های لیگ یک والیبال کشور، تیم والیبال شهرداری قزوین در بازی خانگی، برابر تیم جوان کاله، شکست خورد.

شاگردان حسن ثقفی ست اول و دوم پیروز بودند اما در ست های سوم، چهارم و پنجم بازی را واگذار کردند تا دومین باخت نیم فصل را تجربه کنند.

تیم والیبال شهرداری قزوین با این شکست، صدر گروه یک را از دست داد.

قزوین قهرمان مرحله اول رقابت های والیبال دسته اول نوجوانان کشور

مرحله اول مسابقات والیبال نوجوانان دسته اول باشگاه های کشور یادواره شهید حججی در حالی در قزوین به پایان رسید، تیم های توپگاه بابلسر، کریمه قم و بیمه رازی نور به ترتیب دوم، سوم و چهارم شدند.

این رقابت ها با شرکت ۷ تیم در سالن بعثت قزوین برگزار شد.

اردوی نهایی تیم ملی سپک تاکرادر قزوین

تیم ملی سپک تاکرا که خود را برای شرکت در رقابتهای جهانی آماده می کند، اردوی نهایی خود را در قزوین برگزار کرد، در این تیم رامین رامندی، حمید گروه ای، علی رضا احمدی به عنوان ورزشکار و سید محمد حداد بعنوان مربی در این اردو شرکت دارند.

تیم ملی جمعه راهی رقابت های قهرمانی جهان در تایلند می شود.

قهرمانان روز نخست رقابت های درای تولینگ قهرمانی کشور مشخص شدند

در پایان رقابت های سر طناب رده بزرگسالان، محمد رضا صفدریان از اصفهان، محسن بهشتی از قزوین و سعید محمودی از تهران اول تا سوم شدند.

در رده جوانان،   سید عماد حسینی از اصفهان،   سروش فداکار تبار از اصفهان، مهدی تقی خانی از قزوین عناوین برتر را کسب کردند.

این رقابت ها در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین تا فردا ادامه دارد.

مسابقات  کاراته قهرمانی استان برگزار شد

در رده سنی نوجوانان در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم معراج محمدی، امیر حسین پیروی فرد، مهدی شقاقی و امیر حسین باجلان، در وزن منهای ۵۷ سینا اسلامی، سورنا باغبان آقایی، سبحان کرمی و رضا قره پور و در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم کامیار طاهر خانی، ماهان حمیدی، محمد رضا زینلی و مجتبی مرادی مقام های اول تا سوم مشترک را به دست آوردند.

در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم حسین اسماعیلی، پارسا ایرانی، محمد معصومی و ابوالفضل شالی، در وزن مثبت ۷۰ حمید رضا حیدریان، مجید قاسمی، ابوالفضل نصیری و علی محمدی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در رده سنی جوانان وزن ۵۵ کیلوگرم امیر حسین بهرامی، محمد احمدی، علیرضا زارعی و سهیل بابایی، در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم امیر حسین طاهر نژاد، علیرضا نعیمی، امیر حسین رجبی و امیر حسین ملا زاده رتبه های اول تا سوم مشترک را کسب کردند.

در وزن منهای ۶۸ ابوالفضل نصیری، کاوه دست افکن، محمد رضا شاه محمدی و محمد حسین بابایی، در وزن ۷۶ کیلوگرم سامان اولادی، مهدی بابایی، مسعود معصومی و علیرضا صفری، در وزن مثبت ۷۶ و محمد رضا محبی، پویا اسدی، علی کشاورز و محمد مهدی علیان حائز رتبه های برتر شدند.

در رده سنی امید در وزن منهای ۵۵ مسعود زارعی، محمد رضا حسین پور، رضا عابدینی و علی محمدی، در وزن منهای ۶۰ محمد حسین قاسمی، میلاد ایوبی، مجتبی باجلان و سید سبحان مجابی، در وزن منهای ۶۷ امیر حسین بابایی، سید محمد امین طباطبایی، اسماعیل شعبانی و محمد رضا کاظمی و در وزن منهای ۷۵ رئوف دست افکن، ابراهیم شعبانی، امیر حسین رحمانی و جواد رجبی و در وزن منهای ۸۴ کیلوگرم دانیال دست افکن، علیرضا رحمانی و حمید رضا نادری به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

این رقابت ها با شرکت بیش از ۲۰۰ کاراته کا در رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید در خانه کاراته شهید مرادی قزوین برگزار شد.

دعوت چهار قزوینی به مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی

مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم ملی قایقرانی آب های خروشان بانوان، از ۱۹ آذر آغاز می شود و ساجده تاتلری به عنوان ورزشکار، مهنوش مه نگار و علی احدی بعنوان مربی و مسعود بهرامی به عنوان مدیر اجرایی از قزوین در دومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی قایقرانی آب های خروشان حضور دارند.

این اردو از ۱۹ آذر آغاز و تا ۳۰ آذر در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

تیم ملی  قایقرانی آب های خروشان بانوان خود را برای شرکت در باز یهای آسیایی ۲۰۱۸ آماده می کند.

قزوین قهرمان رقابت های دوک موهاپکیدو بانوان کشور شد

در پایان مسابقات کشوری دوک مو هاپکیدو بانوان، قزوین الف قهرمان شد، لرستان نایب قهرمان و قزوین ب هم به مقام سوم دست یافت.

این رقابت ها در۴ رده سنی و با شرکت ۱۰۰ رزمی کار در ورزشگاه تختی قزوین برگزار شد.

درخشش ورزشکاران قزوینی در مسابقات  بین المللی پله نوردی برج میلاد

در پایان این رقابت ها  سمانه اسفندیاری از قزوین توانست با رکورد ۱۳ دقیقه و ۱۵ ثانیه  قهرمان شود.   فرض  الله رستمی از قزوین با رکورد ۱۲ دقیقه و یک ثانیه سوم شد و حامد ایرانخواه از قزوین با رکورد ۱۲ دقیقه و یازده ثانیه مقام چهار این مسابقات را کسب کرد، ابراهیم قنبری هم از قزوین بعنوان داور در این رقابت ها قضاوت کرد.

دومین دوره مسابقات پله نوردی برج میلاد  با شرکت ورزشکارانی از ۱۹ کشور و طی کردن ۱۶۹۳ پله برگزار شد.

هفته نهم مسابقات فوتبال جوانان استان جمعه برگزار می شود

در بازی های این هفته تیم های کیان جوان و ستاره شهر قزوین با هم دیدار می کنند، پرسپولیس قزوین برابر تاک نوین مصاف می کنند. نوین گستر تاکستان هم پذیرای سرخ جامگان قزوین است.

در بازی های این هفته تیم کولاک قزوین استراحت دارد.

در پایان بازی هفته هشتم، سرخ جامگان، نوین گستر و ستاره شهر در مکان اول تا سوم قرار دارند.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار