اردانه دیزاین

کمپین “مبارزه با فساد” عربستان به زنان خاندان حاکم هم رسید

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه لبنانی الدیار، منابع عربستانی اعلام کردند که دستگاه‌های امنیتی عربستان با دستور مستقیم محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور کمپین بازداشت زنانی در خاندان حاکم را آغاز کرده‌اند و هتل جدیدی برای بازداشت این زنان تخلیه شده است.

به گفته این منابع، بازداشت زنان بیشتر شامل دختران عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود، پادشاه قبلی عربستان و دختران سلطان بن عبدالعزیز است.

به نظر می‌رسد فرزندان عبدالله و سلطان که همگی پسرعموهای محمد بن سلمان هستند بیشترین مخالفان وی باشند طوری که بیشتر زنان و مردانی که بازداشت شده‌اند از این دو خانواده هستند.

منابع آگاه می‌گویند که محمد بن زاید، ولیعهد امارات شبی که متعب بن عبدالله از ریاست گارد ملی برکنار و هیئت مبارزه با تروریسم تشکیل شد، در ریاض بود. گزارش‌های غربی و عربی حاکی از این است که بن زاید نفوذ زیادی نزد محمد بن سلمان دارد. محمد بن سلمان معتقد است که برای نشستن روی تخت پادشاهی به حمایت دیپلماتیک امارات نیاز دارد.

به گفته منابع عربستانی، طبقه همکف تمامی هتل‌هایی که شاهزادگان در آنجا بازداشت هستند به بیمارستان‌های میدانی تبدیل شده است تا روند معالجه همانجا انجام شود. همچنین تغییراتی در تمامی هتل‌هایی که به بازداشتگاه تبدیل شده‌ صورت گرفته است.

انتهای پیام

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا