اردانه دیزاین

کاکا: رئال مادرید می‌تواند فاتح لیگ قهرمانان شود

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از مشرق، در فصلی که رئال مادرید بازی‌های خوبی انجام نداده و نوسان زیادی داشته‌، قهرمانی مجدد در اروپا، انتظار بالایی از تیم پرستاره است.

اما کاکا تصور می‌کند همین تیم پرافت و خیز می‌تواند جام قهرمانی قاره سبز را یکبار دیگر در پایان فصل روی دستان خود بلندکند.

بازیکن برزیلی سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ تیم مادریدی در مصاحبه‌ای با مارکا اظهارداشت:اگر در اروپا تیمی باشد که بخواهد رکورد قهرمانی متوالی ایجادکرده و ۳ مرتبه پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شود، آن تیم حتما رئال مادرید است.

این اظهار نظر در حالی عنوان می‌شود که در مرحله یک هشتم نهایی تیم تحت امر زیدان با پاری‌سن‌ژرمن روبه‌رو می‌شود که در بازی رفت ۳ بر یک برنده شده است.

کاکا افزود:رئالی‌ها در بازی رفت نمایش باشکوهی ارائه کردند.اما هنوز کار صعودشان به مرحله بعدی تحقق نیافته است.یک بازی بسیار سخت و سنگین در پاریس باقی است که حریف دنبال بسیاری از اهداف در آن است.اما اگر مادریدی‌ها موفق به کنار زدن سن‌ژرمن شوند، مسلما یکی از مدعیان فتح اروپا خواهند بود.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار