اردانه دیزاین

کارگر جوان از مرگ حتمی نجات یافت

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد کازرونی مسئول اورژانس جاده ای دلوار در گفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: با توجه به گزارش اردانه دیزاین به نقل از مردمی به اورژانس۱۱۵ دلوار نسبت به سقوط یک کارگر در سازه‌های فلزی اتوبان بوشهر – دلوار و با تایید ماموریت از سوی اپراتور اورژانس۱۱۵، بلافاصله آمبولانس اورژانس جاده‌ای دلوار به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود:  نیروهای تکنسین‌های اورژانس دلوار بعد از مستقر شدن در محل حادثه به ارزیابی صحنه حادثه پرداختند که این حادثه طوری اتفاق افتاده بود نیروهای تکنسین های دلوار متوجه گیر کردن یک کارگر در سازه‌های فلزی و در بین دیواره‌های بتنی شده اند.

این مسئول ادامه داد: با توجه به این که محل وقوع حادثه در دامنه کوه و منطقه ساخت و ساز جاده‌ای بود مامورین اورژانس جاده ای دلوار به سختی توانستند با کمترین وقت مصدوم  را با آمبولانس به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر اعزام  نمایند.

کازرونی  با هشدار به کارگران ساختمانی در این گونه سازه ها ادامه داد: از کارگران‌و کارفرمایان تقاضا داریم که کلیه کارهای ساختمانی را با استفاده از روش‌های ایمن‌و تجهیزات کامل انجام دهند تا شاهد حوادث ناگواری به وقوع نپیوندد.

/ انتهای پیام

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار