اردانه دیزاین

پرسپوليس در هچل خوشگذراني

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از جهان نيوز به نقل از روزنامه جوان، تعجبي ندارد، دور زدن اردو و فرار شبانه از هتل براي خوشگذراني! بايد هم شاهد رخ دادن چنين اتفاقاتي باشيم. اتفاقات تأسف‌آوري كه نتيجه‌اش باخت به الهلال آن هم با چهار گل مي‌شود.  چرا نبايد چنين اتفاقاتي بيفتد وقتي كه آقايان به واسطه بي‌تدبيري‌هاي خود و ناكارآمدي‌شان همواره چشم بر اشتباهات و كاستي‌ها مي‌بندند. چرا نبايد بازيكنان تا پاسي از شب به دنبال تفريح باشند و صبح بازنده ميدان، وقتي نه مانعي بر سر راه خود مي‌بينند و نه ترسي از تنبيه و توبيخ دارند، آن هم وقتي كه دست دوستان عنوان‌دار و مسئولان با آنها در يك كاسه است و به واسطه پچ‌پچ‌هاي درگوشي قبلي و زدو‌ بندهايشان چشم بر خطاها بسته‌اند!  

مگر نه آنكه باشگاه خود به جعل سند پرداخت و حتي محروميت و نقره داغ شدن پرسپوليس را توجيه كرد و بعد هم در يك شوي مضحك مدعي شد كه حتماً خيريتي در آن بوده!  اين همان باشگاه است. باشگاهي كه دستش با خطاي بازيكنش در يك كاسه است. بازيكني كه شب با فراغ‌بال مي‌تواند با يكي از اركان باشگاه هتل را بپيچاند و به دور از چشمان برانكو به گردش شبانه برود و دم‌دم‌هاي صبح بازگردد. مگر پيشتر چنين اتفاقي رخ نداده بود و برانكو با عصبانيت خواستار جريمه‌اي سنگين براي بازيكنان خاطي نشده بود، جريمه‌اي كه حتي برانكو هم نمي‌داند با وجود تأكيدي كه داشته اجرا شده يا نه. مرتبه قبل چه اتفاقي افتاده كه اين‌بار بيفتد! دفعات قبل همه چيز در سكوت، مسكوت ماند و حالا ديوار حاشا بلند‌ است.   افت پرسپوليس در سه بازي اخير كاملاً مشهود بود. يك تساوي، دو شكست و هفت گل خورده تنها مربوط به غرور بازيكنان نيست و با نداشتن تمركز آنها هم ارتباط مستقيم دارد. عدم تمركز بازيكناني كه ‌پاسي از شب به خوشگذراني مشغولند و روز بازي هم نمي‌توانند خود واقعي‌شان باشند. اتفاقي كه بهروز رهبري‌فرد، پيشكسوت پرسپوليس آن را فاجعه مي‌داند: «واويلاست اگر بازيكنان پرسپوليس خوشگذراني كرده باشند.» بله، واقعاً واويلاست. واويلاست كه بازيكنان با اعضاي باشگاه خوشگذراني ‌كنند و آقايان چشم به اين بي‌بندو‌باري ببندند. تمام داستان همين است. مگر بالادستي‌هاي آنها بر اشتباهات آنان چشم نبسته‌اند، بر ندانم‌كاري‌ها و فاجعه‌هايي كه به بار آورده‌اند؟ آنها امروز هم بر اشتباهات بازيكنان چشم مي‌بندند تا همه چيز با هم جور دربيايد. جوري كه اوضاع تيم روز به روز بدتر شود! 

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار