اردانه دیزاین

پایان سفر معاون فرمانده نیروهای زمینی آمریکا به تاجیکستان

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «ترنس مک کنریکا» معاون فرمانده نیروهای زمینی ستاد مرکزی ارتش آمریکا که برای انجام سفری ۳ روزه به تاجیکستان سفر کرده است، «دوشنبه» را ترک کرد.

ترنس مک کنریکا در چارچوب سفر خود به تاجیکستان با رهبران بلندپایه این کشور و مسئولین سفارت آمریکا در «دوشنبه» دیدار و گفت‌وگو کرد.

این فرمانده ارشد آمریکایی در این سفر مسائل عمده امنیتی در منطقه را با مقامات تاجیکستان در وزارت کشور و وزرات دفاع این کشور بررسی کرده و برای هماهنگ کردن فعالیت‌های آتی ارتش ۲ کشور اظهار امیدواری نمود.

در این ملاقات فرمانده آمریکایی بر اهمیت همکاری‌های «واشنگتن» و دوشنبه تأکید کرد.

تاجیکستان به عنوان یکی از کشورهای آسیای مرکزی دارای طولانی‌ترین مرز مشترک با بی‌ثبات‌ترین کشور شرق میانه، یعنی افغانستان می‌باشد که از زمان آغاز عملیات نظامی آمریکا در این کشور مورد توجه واشنگتن قرار گرفته است.

دوشنبه به طور ناخواسته برای آمریکا نقش «پشت جبهه» را بازی می‌کند اگر چه هیچ یک از واحدهای نظامی واشنگتن در قلمرو این کشور وجود ندارند.

انتهای پیام/.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار