اردانه دیزاین

وجود ۱۰شهربازی فعال در لرستان

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ مرضیه قنبریان مدیرکل استاندارد لرستان بیان کرد: اکنون در سطح استان ۱۰ شهربازی فعال وجود داشته که از این تعداد ۳ شهربازی دارای مجوز استاندارد هستند.

وی ادامه داد: البته مابقی شهربازی‌ها نیز در شرف گرفتن استاندارد‌های لازم بوده و امیدواریم تا پایان سال شاهد تحقق این مهم باشیم.

مدیرکل استاندارد لرستان عنوان کرد: همچنین در سطح لرستان دو مجموعه قایق‌رانی تفرجگاهی در شهر‌های دورود و خرم‌آباد وجود داشته که یکی از آن‌ها دارای مجوز استاندارد است.

قنبریان در ادامه با اشاره به وجود ۳۵ پارک‌بازی در لرستان، افزود: در سطح استان ۳۵ پارک بازی وجود داشته که ۲۱ مجموعه دارای مجوز استاندارد هستند.

وی عنوان کرد: در مجموع باید گفت که در شهربازی‌های فعال استان ۱۳۸ وسیله بازی وجود داشته که ۱۹ وسیله دارای استاندارد و مابقی آن‌ها نیز در شرف گرفتن مجوز هستند.

این مسئول اظهار داشت: همچنین در پارک‌های بازی ۶۱ وسیله وجود داشته که ۲۳ عدد از آن‌ها دارای مجوز استاندارد هستند.

مدیرکل استاندارد لرستان در ادامه با اشاره به تعطیلی شهربازی کیو، افزود: اکنون شهربازی کیو خرم‌آباد به دلیل مشکلات خاصی که شهرداری دارد، تعطیل بوده و با توجه به اینکه مجوز‌های استاندارد به صورت یکساله هستند در نتیجه باید وسایل این مجموعه در صورت راه اندازی مجدد اقدام به دریافت مجوز استاندارد کنند.

قنبریان عنوان کرد: باید بتوان استاندارد را به عنوان یک فرهنگ در جامعه رواج داد، خوشبختانه با اقدمات صورت گرفته لرستان جز استان‌های پیشرو در استاندارد کردن شهربازی‌ها است.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلافروش ویلا