اردانه دیزاین

نرم افزار پویش هلال اربعین راه اندازی شد

علی پهلوان در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص این نرم افزار اظهار کرد: نرم افزار پویش هلال اربعین توسط معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان، با هدف ارائه خدمات مورد نیاز در طول سفر زائران اربعین حسینی طراحی و پیاده سازی شده است.

وی افزود: این نرم افزار داری بخش های تماس های ضروری، مسیریابی، کوله پشتی و مسابقه خاطره نویسی است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به قابلیت های کاربردی این نرم افزار گفت: در بخش تماس های ضروری، فهرست شماره تماس های ضروری ایران و عراق را به راحتی می توانید مشاهده  و تماس خود را برقرار کرد.

پهلوان ادامه داد: داشتن بخش مسیریابی آنلاین و پیدا کردن نقاط مورد نظر در کشور ایران و عراق از دیگر قابلیت های این نرم افزا است.

وی با بیان اینکه با ثبت خاطره خود در ایام اربعین می توان هم جزو شرکت کنندگان پویش ملی دلنوشته من شد، گفت: بخش عربی در سفر شامل کلمات، اصطلاحات و مکالمات عربی ماست که شما در طول سفر به آن نیاز دارید و می توانید ارتباط برقرار کنید.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان در خصوص مهمترین قسمت های نرم افزار نرم افزار پویش هلال اربعین گفت: بخش های عربی در سفر، امداد و کمک های اولیه و نکات مهم سفر مهم ترین و مفیدترین بخش های این نرم افزار هستند که نکات کاربردی مورد نیاز زائران به آنها آموزش می دهند.

پهلون اضافه کرد: در بخش نکات مهم سفر کلیه بایدها و نباید های سفر شامل اینکه از چه سیم کارتی استفاده کنیم، توصیه های بهداشتی، دستورالعمل های پیاده روی، فهرست کدهای عراقی، مسافت بین شهرها ارائه می شود.

وی با اشاره به اینکه در بخش امداد وکمک های اولیه و اطلاعاتی در رابطه با سوختگی، خونریزی، مسمومیت ها و غیره را می توانید در اختیار داشته باشد، عنوان کرد: در بخش اماکن زیارتی می توان با جستجوی اسم شهر های عراقی اماکن زیارتی آن شهر را مشاهده و اطلاعات جامعی در مورد آنها کسب کرد.

به گفته معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان، داشتن بخش مسیریابی آنلاین و پیدا کردن نقاط مورد نظر در کشور ایران و عراق از دیگر ویژگی های این نرم افزار است.

پهلوان در پایان با اشاره به ویژگی های فنی نرم افزار گفت: آنلاین بودن نقشه مسیریابی، به روز بودن نقاط استفاده شده در نقشه به روز شدن اطلاعات شما، سرعت لود نرم افزار، رابط گرافیکی ساده و شیک قابلیت های فنی این نرم افزار هستند.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار