اردانه دیزاین

موج بازگشت زائران اربعینی بزودی فرا می رسد

سردار محمد کاظم تقوی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران مستقر در مرز مهران از امنیت، آرامش و نظم به عنوان ویژگی بارز مرزهای کشور در پیاده روی اربعین نام برد.
وی افزود : هیچ گونه مشکل امنیتی در مرزها نداریم، مرزهای غربی کشور به خاطر امنیت بیشتر زائران تقویت شده و به صورت هوایی و زمینی پایش می شوند.
وی ادامه داد: با تدابیر اتخاذ شده و همکاری و تعامل همه دست اندرکاران ستاد اربعین تردد در مرزهای سه گانه آرام و منظم است.
جانشین فرمانده مرزبانی ناجا گفت: حضور شبانه روزی همه نیروهای نظامی و انتظامی و مرزبانی و همکاری مردم موجب شد که با وجود حجم بالای سفر زوار به کشور عراق ،مرزبانان در کمال آرامش و امنیت نظم را برقرار کنند.
سردار تقوی افزود: مرز بین المللی مهران یکی از مرزهای پرتردد کشور در ایام اربعین بود که با همکاری همه زائران سفر کم خطری در ایام اربعین داشتند.
وی ابراز امیدواری کرد که با رعایت قوانین در بازگشت زائران به کشورنیز اتفاق خاصی رخ ندهد.
به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا، مرز بین المللی مهران در فاصله ۹۵ کیلومتری ایلام و ۲۸۵ کیلومتری کربلا واقع است و به دلیل امنیت و کوتاهی مسافت یکی از مرزهای پرتردد کشور است.
تاکنون بیش از یک میلیون و ۹۰۰هزار نفر به کشور عراق برای شرکت در پیاده روی اربعین سفر کرده اند که بیش از ۵۰ درصد آنها بر اساس اعلام منابع رسمی از مرز مهران تردد کرده اند.
خبرنگار: ناهید ابراهیمی **انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
۷۱۷۷/۶۰۳۴

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار