اردانه دیزاین

مهمترین برنامه های خبری در پایتخت فرهنگی ایران ( ۱۹ مهر)

*** عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به اصفهان سفر کرده و در این سفر سه روزه از برخی پروژه های عمرانی استان اصفهان بازدید و در افتتاح برخی دیگر شرکت می کند.
بازدید از عملیات اجرایی آزادراه شرق اصفهان، بازدید از دوبانده محور اصفهان- اردستان و افتتاح روکش آسفالت در سطح استان و افتتاح WIM ‘توزین درحال حرکت’ از جمله برنامه های امروز سفر وزیر راه و شهر سازی به اصفهان است.

*** مراسم گردهمایی مدیران نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور مسئولان استانی در خانه معلم شماره سه برگزار می شود.

*** آیین تجلیل از برگزیدگان کشوری و استانی هفدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری با حضور مسئولان استانی در خانه معلم شماره سه برپا می شود.
هر ساله در ابتدای مهرماه با شروع سال تحصیلی، توسط روسای جمهور وقت سئوال هایی درباره مسائل مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی از دانش آموزان و جامعه فرهنگیان می شود. در سال تحصیلی ۹۵-۹۶هفدهمین دوره پرسش مهر رییس جمهور پرسشی پیرامون موضوع خشونت در جامعه و در سطح بین المللی برگزار شد.
این مسابقات در حوزه ۱۰ رشته هنری، تصویر سازی، پوستر، عکاسی، نقاشی، طراحی، خوشنویسی، نقاشیخط، فیلم کوتاه، نمایشنامه نویسی و سرود همگانی برگزار شد.

****
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان خبرگزاری رسمی کشور آماده دریافت، اعلام و پوشش مهمترین برنامه های خبری استان اصفهان است.
سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عموم مردم می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن ۳۲۶۵۸۳۵۳ و ۳۲۶۵۸۳۵۴ به خبرگزاری جمهوری اسلامی استان اصفهان اطلاع دهند.
تلفکس ۳۲۶۵۸۳۵۵
پست الکترونیکی به نشانی esfahan@irna.ir
کانال اطلاع رسانی : https://telegram.me/esfahanirna
گ/۷۱۵۳ ** خبرنگار: هُدا استکی** سلطانمرادی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار