اردانه دیزاین

مهاجری: دوست داریم بالای جدول باشیم

خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری شرایط تیم پدیده خراسان را مطلوب توصیف کرد اظهار داشت: بعد از اینکه بازیکنان چند روز استراحت کردند، دوباره تمرینات را از سر گرفتیم. ما یک سفر مارکولوپولی به جم داشتیم و ۸۰ میلیون هزینه کردیم. این در حالی است که در اردوی ترکیه ۱۳۰ میلیون هزینه کردیم، آن هم در شرایطی که ۱۴ روز آنجا بودیم و با ۴۵ نفر به این اردو رفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در ادامه افزود: این خوب است که فوتبال به همه شهرها کشیده شود، ولی امکانات هم بسیار مهم است و تیم‌ها نباید از این بابت دچار مشکل شوند.

وی با اشاره به نتایج خوب پدیده در لیگ امسال خاطر نشان کرد: ما تا اینجا راضی هستیم و به خودمان نمره قبولی می‌دهیم، ولی نکته مهم این است که تا پایان فصل این روند را ادامه دهیم و جایگاه تیم در پایان فصل بسیار مهم است.

مهاجری در پاسخ به این پرسش که «امسال دنبال چه جایگاهی در جدول هستید؟»، گفت: ما دوست داریم در بین شش تیم بالای جدول باشیم و برای کسب سهمیه هم تلاش می‌کنیم. هیچ تیمی از قهرمانی و گرفتن سهمیه بدش نمی‌آید، ولی مهم این است که بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان در مورد دعوت شدن محمدرضا خانزاده و اکبر ایمانی به تیم ملی نیز اظهار داشت: من از این اتفاق و اینکه در تیمی مربیگری می‌کنم که بازیکن ملی‌پوش دارد، خوشحالم. برای ایمانی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم خانزاده هم در اردوی بعدی حاضر باشد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا