اردانه دیزاین

معاون ترامپ با محمود عباس دیدار نمی‌کند

خبرگزاری فارس: دفتر «مایک پنس» معاون اول رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار برنامه سفر خاورمیانه‌ای وی، از به تأخیر افتادن این سفر و حذف ملاقات با مقامات فلسطینی خبر داد.

پس از اعلام به رسمیت شناخته شدن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از جانب «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا، «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که در اعتراض به این اقدام واشنگتن، در سفر آتی پنس به سرزمین‌های اشغالی، با وی دیدار نخواهد کرد.

امروز اما آنظور که فاکس‌نیوز خبر داده، مقامات آمریکایی از تعویق سفر و تغییر چینش ملاقات‌های پنس در طول سفر خاورمیانه‌ای وی خبر دادند.

دفتر مایک پنس اعلام کرده که وی بخاطر لزوم حضور در یکی از نشست‌های سنا، تا روز سه‌شنبه در واشنگتن باقی خواهد ماند حال آنکه پیش از این قرار بود، روز شنبه سفر خود را آغاز کند.

معاون ترامپ ابتدا به مصر خواهد رفت و از آنجا راهی اسرائیل خواهد شد.

شخصیت‌های مذهبی مسلمان و مسیحی مصر گفته‌اند که با وی دیدار نخواهند کرد که این مسئله در کنار عدم دیدار محمود عباس با وی، باعث کوتاه شدن زمان سفر وی خواهد شد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار