اردانه دیزاین

مرمت بازار شهرضا نیازمند حدود ۱۲ میلیارد تومان اعتبار است

سمیه محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرضا با اشاره به بافت فرسوده در این شهرستان اظهار داشت: با توجه به زلزله‌های اخیر و ضرورت چاره‌اندیشی در راستای کاهش آسیب‌ها باید به بافت فرسوده توجه ویژه‌ای شود تا صدمات جبران‌ناپذیری در شهر نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه نقاط پرحادثه و مناطقی کهبیشتر در معرض آسیب است، مشخص شده است، افزود: مدیریت نکردن درست در این زمینه سبب شد که بودجه‌هایی که به سمت شهرضا آمد برگشت بخورد.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه املاک موقوفه زیادی در این بازار است باید از مشارکتسازمان اوقاف نیز استفاده شود. از سوی دیگر تعدادی از کسبه بازار نیز اعلامآمادگی کردند تا در طرح مرمت مشارکت کنند.

وی با اشاره به سفر معاون سازمان میراث فرهنگی کشور در آینده‌ای نزدیک به شهرضا در راستای بازدید از بازار شهرضا، بیان کرد: معاون وزیر راه و شهرسازی هم در بهمن ماه به شهرضا سفر می‌کند.

محمودی با اشاره با تشکیل یک کارگروه از ۵ نهاد مسئول در مرمت بازار شهرضا، تصریح کرد: در سفر معاون وزیر به شهرضا می‌توانیم بودجه‌ای را برای مرمت بازار اختصاص دهیم.

وی با اشاره به وجود بافت فرسوده در شهرضا و به‌ویژه مرکز شهر، اظهار داشت: با توجه به زلزله‌های اخیر و ضرورت چاره‌اندیشی در راستای کاهش آسیب‌ها باید به بافت فرسوده توجه ویژه‌ای شود تا صدمات جبران‌ناپذیری در شهر نداشته باشیم.

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس با اشاره به جلسه با معاون وزیر راه و شهرسازی در راستای بافت فرسوده شهرضا، افزود: در این زمینه به معاون وزیر راه و شهرسازی پیشنهاد دادیم که طرح‌های مشارکتی را در شهرضا آغاز کنند تا مردمی که در بافت فرسوده زندگی می‌کنند از این شرایط خارج شوند.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا