اردانه دیزاین

محتوی کتب دانشگاهی عموما برگرفته از غرب است

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آذرسلام، حجت الاسلام حمید رضا ارباب سلیمانی دقایقی قبل در مراسم افتتاح یازدهمین دوره نمایشگاه کتاب اردبیل واقع در محل نمایشگاه دایمی کوثر اظهار داشت: دانشگاه بجای ارتقاء علمی به سمت تولید مدرک گرایش یافته و کتب های درسی بجای محتوی غنی ایرانی عموما برگرفته از جوامع غربی است.

این مشاور امور فرهنگی و دینی وزیر ارشاد ترویج فرهنگ غرب و جهت گیری انها برای رسیدن به اهدافشان با روانه شدن محتوی غربی به مشرق زمین را سهل ارزیابی کرد و گفت: با این برنامه ریزی تغییر دیدگاه و ذائقه را راحت تر کرده اند.

وی سرگرم شدن ایران به شعر و ادبیات را از دیرباز برنامه ریزی شده دانست و گفت: علاوه بر آسیب شناسی باید به سمت همه گیر شدن مطالعه رفت.

سلیمانی اشنایی با کتاب و مطالعه را از سنین کودکی موثر دانست و افزود: بر خلاف تولید در بخش ترویح مطالعه و توزیع کتاب با مشکل مواجه هستیم، و برای دسترسی نزدیم به ۲۲ میلیون روستانشین به کتاب و مطالعه باید برنامه ریزی حساب شده ای پیاده کرد.

او در پایان به ایجاد کتابخانه در مناطق دور دست نیز تاکید کرد.

گفتنی است در این مراسم افتتاحیه که با حضور استاندار و دیگر مسئولان فرهنگی و دانشگاهی برگزار شد از کتاب تاریخ قدیم اردبیل تدوین شاپور نضری از فعالان رسانه ای و نیز از مادر شهید مدافع حرم هاشم دهقانی تجلیل شد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار