اردانه دیزاین

محافظ دیرینه ترامپ درباره ارتباط با روسیه مورد سوال‌وجواب قرار می‌گیرد

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یکی از محافظان دیرینه و فرد مورد اعتماد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا هفته آینده از سوی کنگره به خاطر سفر ترامپ در سال ۲۰۱۳ به مسکو مورد سوال و جواب قرار خواهد گرفت.

کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا «کیث شیلر» را – که به مدت ۲ دهه رئیس نیروهای محافظ ترامپ بوده – برای پاسخ دادن به پاره‌ای از سوالات درباره دخالت روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ احضار کرده است.

به نوشته وبگاه روزنامه «واشنگتن پست» منابع مطلع از موضوع می‌گویند از شیلر قرار است درباره ادعاهای مطرح شده در پرونده ۳۵ صفحه‌ای حول اینکه روسیه اطلاعاتی را از ترامپ در زمان سفرش به مسکو در سال ۲۰۱۳ به دست آورده، پرسیده شود.

این اسناد توسط یک جاسوس پیشین انگلیسی که از سوی «هیلاری کلینتون» نامزد انتخاباتی ترامپ استخدام شده بود، تهیه شده و شامل مجموعه ادعاهایی درباره هماهنگی برخی اتباع روس با ستاد انتخاباتی ترامپ در زمانی که کرملین قصد داشت انتخابات را به نفع ترامپ تغییر دهد، می‌باشد.

واشنگتن پست همچنین احتمال داد که از شیلر درباره اینکه ترامپ با هیچ شخص روسی – که بعدها اطلاعات حساسی را درباره رئیس جمهور آمریکا در اختیار دولت روسیه گذاشته باشد – دیدار کرده یا نه، سوال خواهد شد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار