اردانه دیزاین

قم صاحب ۳ هتل پنج ستاره می شود

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری برنا از قم، سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در دیدار با آیت‌الله صافی گلپایگانی، با بیان اینکه در دو سال گذشته تلاش مدیریت شهری بر حرکت برنامه‌محور در شهر قم بوده است گفت: برنامه قم ۱۴۰۰ سال گذشته تهیه شد تا خط کش راه داشته باشیم و برنامه‌های اولویت‌دار ما مشخص باشد.

وی با اشاره به حمایت حوزه، مراجع تقلید و علما و بزرگان شهر در تدوین این برنامه خاطرنشان کرد: اقتضائات و نیازمندی‌های قم را در این برنامه به دست آوردیم تا بتوانیم در آینده مشکلات شهر را رفع کنیم.

شهردار قم با تاکید بر اولویت بندی برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام خاطرنشان کرد: عمده پروژه های نیمه تمام تکمیل شده و در اختیار مردم قرار گرفته است.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری در حوزه زیست محیطی گفت: سال گذشته بیش از ۳۰۰ هکتار به فضای سبز شهر اضافه شد و به دنبال این هستیم که هر سال سه مترمربع سرانه فضای سبز شهر اضافه شود.

سقائیان‌نژاد به برنامه‌ریزی برای ساماندهی ورودی‌های شهر اشاره کرد و گفت: ورودی جعفریه در دستور کار قرار دارد و اقداماتی در آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه ساماندهی ورودی اراک نیز در برنامه است تصریح کرد: برای ورودی‌های دیگر نیز برنامه داریم.

شهردار قم به تبدیل سه بوستان شهری به کمپ زائر اشاره کرد و افزود: در این فضاها تسهیلاتی فراهم شده که ضمن اسکان موقت امن، خدمات لازم نیز به زائرین و مسافرین ارائه شود.

وی با اشاره به ارائه مجوز به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی برای ساخت سه هتل پنج ستاره خاطرنشان کرد: به زودی کلنگ احداث این هتل‌ها زده خواهد شد که سرانه اقامتی شهر را بهبود خواهد بخشید.

سقائیان‌نژاد اقدامات شهرداری در حوزه فرهنگی را مورد توجه قرار داد و گفت: برای ساماندهی و بهبود امکانات مساجد همکاری‌هایی را با هیئات امنا در دستور کار قرار دادیم.

وی با تاکید بر اینکه تا سال ۱۴۰۰ هر سال پروژه‌های عمرانی مشخص است افزود: نزدیک به هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برای امسال پروژه تعریف شده که امیدواریم آنها را بتوانیم به ثمر برسانیم.

 

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار