دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

علیزاده از راهیابی به نیمه نهایی بازماند

تهران- ایرنا- «ناصر علیزاده» در وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی فرنگی پیکارهای قهرمانی جهان در صربستان با شکست برابر حریف دانمارکی از راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی بازماند.


به گزارش ایرنا، رقابت‌های جهانی کشتی فرنگی بلگراد از ۱۹ تا ۲۲ شهریور در بلگراد پایتخت صربستان برگزار خواهد شد.


مبارزه‌های مقدماتی ۴ وزن ۵۵ (پویا دادمرز)، ۷۲ (محمدرضا مختاری)، ۷۷ (محمدعلی گرایی) و ۸۷ کیلوگرم (ناصر علیزاده) از ساعت ۱۳ به وقت ایران در سالن اسپارت آرنا شهر بلگراد آغاز شد.


در وزن ۸۷ کیلوگرم ناصر علیزاده در دور اول با نتیجه ۶ بر ۵ میرکو مینگوزی از ایتالیا را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه ۵ بر ۳ آتابک عزیزبیکوف از قرقیزستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف تورپال بیسلطانوف از دانمارک رفت و با نتیجه ۲ بر یک کشتی را به حریف خود واگذار کرد. وی برای شانس مجدد در گروه بازنده منتظر صعود کشتی‌گیر دانمارکی تا دیدار فینال خواهد ماند.


شکست علیزاده سومین شکست ۴ نماینده کشورمان در روز نخست پیکارهای قهرمانی جهان در صربستان بود. پیش از این محمدعلی گرایی برابر کیم وون هون از کره‌جنوبی و محمدرضا مختاری نیز در وزن ۷۲ کیلوگرم برابر ابراهیم غانم نماینده مصری‌الاصل تیم فرانسه شکست خورد.


وب گردی

“https://sohaeshop.com/product-category/%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/”>ایفون تصویری “https://mz724.ir/”>بلیط هواپیما موج زمزم “https://iransite.com”>طراحی سایت ایران سایت “https://www.mehrparvaz.com/”>آژانس هواپیمایی مهرپرواز “https://www.alefbatour.com/”>آژانس هواپیمایی الفبای سفر “https://www.trip.ir/”>بلیط هواپیما ارزان “https://upmusics.com/category/dl-nuhe-madahi/”>نوحه های محرم “https://www.eligasht.com/”>قیمت بلیط هواپیما “https://www.flytoday.ir/flight”>بلیط هواپیما