اردانه دیزاین

عربستان کمبود امکانات برای حجاج پاکستانی را رد کرد

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در اسلام‌آباد، سفارت عربستان با انتشار بیانیه‌ای اظهارات وزیر امور مذهبی پاکستان درباره کمبود امکانات برای حجاج در سال ۲۰۱۷ را رد کرد.

در این بیانیه آمده است: امکانات فراهم شده برای زوار پاکستانی طبق قراردادی بود که وزارت حج این کشور با شرکت‌های عربستانی منعقد کرد و دولت ریاض در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

عربستان اعلام کرد شرکت‌های وابسته به وزارت حج پاکستان مسئولیت رسیدگی به امور حجاج این کشور را به عهده داشتند و دولت عربستان در این زمینه مقصر نیست.

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از دیلی اکسپرس، طبق این بیانیه بدون قرارداد بین شرکت‌های مسافربری دو کشور ویزا برای سفر حج صادر نمی‌شود.

«سردار محمد یوسف» وزیر امور مذهبی پاکستان چندی پیش اعلام کرد شرکت‌های عربستانی و دولت این کشور در زمینه فراهم نکردن امکانات مناسب برای زوار پاکستانی مقصر هستند.

وزیر امور مذهبی پاکستان گفت: امسال زوار کشورهای آسیای جنوبی به ویژه حجاج پاکستانی با کمبود امکانات مواجه بودند.
وی افزود: به سبب کمبود امکانات ۲۵۰ ریال سعودی به حجاج پاکستانی پس داده می‌شود.
سردار محمد یوسف اظهار داشت: امسال تعداد حجاج پاکستانی بیشتر از سال‌ها گذشته بود اما آنها با کمبود مکان اسکان و وسائط نقلیه برای جابجایی مواجه بودند.
وزیر امور مذهبی پاکستان گفت: زائران پاکستانی از سفر خود به مکه راضی نیستند و شکایت‌های زیادی مطرح شده است که سعی داریم با پرداخت خسارت و برگرداندن مقداری از وجه دریافت شده برای این سفر زیارتی نظر آنها را جلب کنیم.
وی افزود: خسارت زوار را به هر ترتیب جبران خواهیم کرد و آنها نباید از این بابت نگران باشند.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار