اردانه دیزاین

طبق جدیدترین تحقیقات: ترامپ دانش‌آموزان آمریکایی را عصبی‌تر کرده است!

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از واشنگتن پست؛ محققان در دانشگاه کالیفرنیا شهر لس آنجلس مطالعات گسترده ای بر روی عملکرد رفتاری دانش آموزان مقطع دبیرستان از زمان آغاز ریاست جمهوری «دونالد ترامپ» انجام دادند. نتیجه این تحقیقات نشان داد بیش از نیمی از دبیران مدارس دبیرستانی از این موضوع شکایت دارند که دانش آموزان آنها در فاصله زمانی ژانویه (که ترامپ وارد کاخ سفید شد) تا ماه مه درگیر سطح بی سابقه ای از استرس و تنش روحی شده اند.

گزارش محققان دانشگاه کالیفرنیا با این عبارت آغاز می شود: «تدریس و تحصیل در دوران ترامپ: افزایش استرس و پرخاشگری در دبیرستان های آمریکا»

«جان راجرز»، مدیر موسسه دموکراسی، آموزش و دسترسی در دانشگاه کالیفرنیا، مسئول این تحقیقات بوده و درباره نتیجه به دست آمده گفت: تاکنون هیچ سال تحصیلی را مشاهده نکرده بودم که تا این اندازه دانش آموزانش در اضطراب و نگرانی به سر برده باشند. ۸۰ درصد از دانش آموزان نگران آینده خود در آمریکا هستند. آنها درمورد موضوعات مختلفی مانند مهاجرت، خدمات درمانی، محیط زیست، ممنوعیت های سفر و … نگرانی های عمیقی دارند.

۴۰ درصد از دانش آموزان به نوعی خود را درگیر فرمان ضد مهاجرتی ترامپ می دانند که سفر اتباع هشت کشور که اغلب آنها مسلمان هستند، را ممنوع اعلام می کند.

در این میان، دانش آموزان اقلیت های مذهبی و رنگین پوستان دچار بیشترین سطح از اضطراب و تنش روحی هستند.

۵۸ درصد از دانش آموزان نسبت به اخراج مهاجران فاقد مدرک قانونی اقامت و ۳۶ درصد نسبت به دستور اعمال محدودیت بر سفر اتباع ۸ کشور به آمریکا، نگرانی شدیدی دارند.

دبیران آمریکایی در مقطع دبیرستان از مقامات ایالتی درخواست کردند به جای اشاعه ترس و وحشت از آینده در میان دانش آموزان، شرایطی را فراهم کنند تا آنها با آرامش بیشتری به تحصیل پرداخته و دیدگاه مثبتی نسبت به آینده خود داشته باشند.

 

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار