اردانه دیزاین

ضرورت حمایت‌های مالی و بانکی مجارستان برای توسعه همکاری با ایران

ضرورت حمایت‌های مالی و بانکی مجارستان برای توسعه همکاری با ایرانبه گزارش اردانه دیزاین به نقل از   حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سید حسن هاشمی وزیر بهداشت در حاشیه دیدار با وزیر توانمندی‌های انسانی مجارستان با اشاره به روابط دیرینه ایران و مجارستان در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: بخشی از مردم مجارستان ریشه خود را ایرانی می‌دانند و علاقه دانشجویان و محققان ایرانی از جمله در حوزه پزشکی، به روابط دیرینه دو کشور باز می‌گردد.

وزیر بهداشت با اشاره به امضای چندین تفاهم‌نامه بین ایران و مجارستان در حوزه سلامت گفت: وزیر توانمندی‌های انسانی مجارستان به صورت همزمان، بیش از شش وزارتخانه را مدیریت می‌کند که یکی از آن‌ها سلامت است و امیدوارم که امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری‌های مشترک و پیگیری کارگروه‌ها و کمیته‌های دو کشور، بتواند روابط ایران و مجارستان در حوزه‌های مختلف را توسعه دهد.

ضرورت همکاری بیشتر بخش خصوصی ایران ازفرصت‌ها در مجارستان

هاشمی تصریح کرد: بخش خصوصی ایران باید از فرصت‌های فراوان همکاری در مجارستان، استفاده کند و امیدوارم مجارستان هم از بخش خصوصی دو کشور، حمایت‌های لازم به ویژه در زمینه تسهیلات مالی و بانکی را داشته باشد تا بتوانیم در آینده شاهد توسعه روابط بین دو کشور ایران و مجارستان باشیم.

وزیر بهداشت در پایان با بیان این که مجارستان یکی از جاذبه‌های بسیار ارزشمند دنیا است، یادآور شد: امیدوارم در حوزه گردشگری و با توجه به تاریخ کهن ایران، از سوی بخش کنسولی و گردشگری فرصتی ایجاد شود که مردم دو کشور بتوانند از تمدن و مناظر دو کشور دیدن کنند.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار