اردانه دیزاین

صرفه جویی ارزی با توان ایرانی/دریافت کد طبقه‎بندی تجهیزات داخلی

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نفت، علی زیار، مدیر بازرگانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‎های نفتی، با تاکید بر سیاست‌های کلی نظام مبنی بر حمایت ویژه از تولیدات داخلی گفت: بسیاری از ۱۳ هزار و ۶۰۰ قلم کالای ساخت داخل، دارای ارزیابی کیفی عام و ارزیابی فنی و بازرگانی هستند.

وی ادامه داد: مذاکره مستقیم، لازمه پیشبرد کار است و سازندگان باید با توجه به نیازهای این شرکت تجهیزات مورد نیاز را ساخته و در اختیار قرار دهند؛ زیرا که این موضوع باعث ایجاد اشتغال، ارتقای توانمندی‎های فنی و مهندسی داخلی و عدم وابستگی به کشورهای خارجی می شود.

همچنین رضا خیامیان، رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با بیان این‎که شرکت ملی پالایش و پخش تاکنون تعامل خوبی با سازندگان داخلی داشته است، گفت: سازندگان داخلی تجهیزات مورد نیاز را با کیفیت بالا و به صورت رقابتی با شرکت‎های بین المللی می‎سازند و البته در بسیاری از موارد امکان ساخت و تامین کالا با زیر قیمت مشابه خارجی هم وجود دارد.

خیامیان، به نمونه اخیر این صرفه جویی ارزی در پالایشگاه اصفهان اشاره کرد و افزود: یک شرکت داخلی همراه با شریک خارجی خود، برای ساخت لوله های ریفرمری (لوله های کوره ای هیدروژن ) مورد نیاز پالایشگاه با ۴۰ درصد زیر قیمت قرارداد امضاء کرد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار