اردانه دیزاین

شکوائیه گردشگر شیرازی در شورای شهر بوشهر

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ شهر بوشهر به لحاظ موقعیت و ساحل کرانه ای که دارد در ایام پائیز و زمستان گردشگران زیاد داخلی و خارجی به دیار نخل و آفتاب آن سفر می کنند تا بتوانند از این آب و هوای مطلوب و موقعیت های گردشکری استفاده لازم ببرند.

به منظور رفاه حال همشهریان دستگاه های دولتی استان که در راس آن شهرداری است با اقدام به فضا سازی در ساحل و ایجاد کمپ های اقامتی گردشگران در ساحل و پارک های ساحلی ایجاد شده است که به دلیل بی توجهی در پشتیبانی و نگه داری در مسیر فرسوده شدن است.

یکی از موضوعاتی که برای مسافران خطر افرین شده است رعایت نکردن نکات ایمنی در ساخت آلاچیق ها در کنار ساحل بوشهر است که تاکنون حوادث ناگواری را برای شهروندان بوشهری و مسافران ایجاد کرده است.

Thumbnail

آلاچیق های غیر ایمنی کام گردشگر شیرازی را در بوشهر تلخ کرد

سهیل زندی یکی از هموطنان ایرانی که از استان فارس به بوشهر سفرده است در گفت و گو با خبرنگار سپاس با بیان اینکه نگهداری اماکن عمومی در بوشهر ضعیف است، گفت: با توجه به اینکه آب و هوای بوشهر مناسب گردشگری شده است به دعوت از یکی از دوستان به همراه خانواده به بوشهر سفر و در ساحل اقامت کردم.

این هموطن استان فارسی اظهار کرد: یکی از آلاچیق های کنار ساحل بوشهر را انتخاب و وسایل خود را در آن گذاشتیم که ناگهان فرزند خردسالم از پلی که اتصال پیاده رو با آلاچیق است سقوط کرد.

Thumbnail

زندی با بیان اینکه فورا با اورژانس تماس گرفتم، افزود: این سفر را کاملا در بیمارستان بوشهر گذراندیم و یادگاری ما از بوشهر یک حادثه تلخ بود.

وی بیان کرد: علت اصلی این حادثه بی توجهی مسئولین به ساخت آلاچیق های غیر استاندارد بود که کامل سفر را برای ما تلخ کرد.

 

آلاچیق‌های نوار ساحلی بندر بوشهر که از کمترین شرایط ایمنی برخوردار هستند

اکبر توسلی عضو شورای شهر بوشهر در گفت و گو با سپاس با بیان اینکه در ساخت آلاچیق های ساحل بوشهرایمنی رعایت نشده است، گفت: یکی از شهروندان بوشهری در پیامی تصاویر آلاچیق‌های نوار ساحلی بندر بوشهر که از کمترین شرایط ایمنی برخوردار هستند را برایم ارسال کرد.

Thumbnail

توسلی اظهار کرد: این موضوع باید توسط مدیریت شهری پیگیری شود تا مسافرانی که بوشهر سفر می کنند با خاطره ای تلخ از شهر بوشهر نروند.

گزارش: مبین شجاعی مقدم

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار