اردانه دیزاین

شورای اداری استان کرمان با موضوع “زن و خانواده” تشکیل می‌شود

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، فاطمه‌السادات حسینی امروز صبح در نشست خبری با اشاره به سفر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهمور در امور زنان و خانواده به استان کرمان اظهار‌‌‌داشت: خاتم ابتکار روز دوشنبه ۱۳ آذرماه جاری در سفری یک‌روزه به استان کرمان سفر می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بازدید از شیر‌خوارگاه مادر کرمان و همچنین حضور در اورژانس اجتماعی کرمان بخشی از برنامه‌های سفر ابتکار به کرمان است گفت: شورای اداری استان کرمان با موضوع زن و خانواده و با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس جمهمور تشکیل می‌شود.

مدیر‌کل امور بانوان استانداری کرمان با بیان اینکه در جلسه شورای اداری از سند سلامت بانوان استان رونمایی می‌شود افزود: کار تهیه این سند از سال ۹۳ در کرمان آغاز شد و با حضور معاون رئیس جمهمور در امور زنان و خانواده رونمایی می‌شود.

وی از رونمایی سند اشتغال زنان استان کرمان نیز خبر داد و خاطر‌نشان کرد: در جلسه شورای اداری استان کرمان با موضوع زن و خانواده از سامانه "سما بانو" نیز رونمایی می‌شود.

حسینی با اشاره به اینکه جلسه معصومه ابتکار معاون رئیس جمهمور با زنان نخبه و کارآفرین استان نیز در سالن شهید مرتضوی کرمان برگزار می‌شود گفت: معاون رئیس جمهمور در امور زنان و خانواده به‌مناسبت روز دانشجو در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان سخنرانی دارد.

وی از برگزاری اختتامیه جشنواره مد و لباس ایرانی در شهرستان زرند خبر داد و افزود: این جشنواره هشتم آذرماه جاری در استان کرمان آغاز شده و ۱۴ آذرماه اختتامیه آن در شهر زرند برگزار می‌شود.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا