اردانه دیزاین

شرکت های چینی و آمریکایی قراردادهایی به ارزش ۲۵۰میلیارد دلارامضا کردند

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا ، این قراردادها در حوزه های انرژی، مواد غذایی، حمل و نقل و خرید تجهیزات امنیتی از جمله بالگرد است.
از جمله این قراردادها می توان به قرارداد خرید لاستیک توسط شرکت دوچرخه های عمومی ‘موبایک’ از ‘DowDuPont’ آمریکا، خرید گوشت توسط شرکت تجارت الکترونیک JD از ایالت مونتانا، قرارداد خرید سویا از آمریکا و خرید هلی کوپتر توسط ‘Reignwood star’ پکن از ‘Bell’ امریکا اشاره کرد.
چین قول داده است که با امضای قراردادهای تجاری بیشتر با آمریکا و تمرکز بر سرمایه گذاری، بخشی از کسری تجاری آمریکا را در برابر پکن که به ۳۴۷ میلیارد دلار رسیده است، کاهش دهد.
همزمان ‘شی جین پینگ’ رییس جمهوری خلق چین پس از ملاقات با ترامپ در پکن گفت که سفر رییس جمهوری آمریکا به چین دستاوردهای مثبتی خواهد داشت.
او در ارتباط با امضای این قراردادها گفت: آمارها نشان داده اند که چین و ایالات متحده در زمینه همکاری های اقتصادی و تجاری، پتانسیل دوجانبه ای دارند.
وزارت بازرگانی چین هم در بیانیه ای آورده است که دو کشور باید با تمرکز بر بخش هایی که اشتراکات زیادی در آنها دارند و با باز کردن مسیر صادرات فن آوری های پیشرفته آمریکا به چین، منازعات تجاری را حل و فصل کنند.
ترامپ دیروز چهارشنبه سفر رسمی سه روزه به چین را آغاز کرد .
او برای اولین بار از زمان به قدرت رسیدن در آمریکا و پس از تمدید دبیرکلی ‘شی جین پینگ’ در حزب حاکم چین به پکن سفر کرده است.
**آساق**۱۹۰۴*۱۳۲۴// انتشار دهنده: فردین پازوکی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا