اردانه دیزاین

سفر نماینده ویژه رئیس جمهوری فیلیپین به تهران

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از گروه خبر خبرگزاری برنا، "ژوزه دونشیا" نماینده ویژه رئیس جمهور فیلیپین که در راس هیاتی متشکل از کنسرسیوم مشترک فیلیپینی ـ چینی به کشورمان سفر کرده است، روز گذشته با معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

«ابراهیم رحیم پور» معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه در این دیدار ضمن اشاره به روابط رو به توسعه دوکشور از نقش سازنده دونشیا در تحکیم روابط فیمابین بویژه در زمینه همکاری های پارلمانی و روابط مردمی تقدیر و ابراز امیدواری کرد با انجام سفر متقابل روسای جمهور دو کشور، همکاری های سیاسی اقتصادی و فرهنگی متناسب با ظرفیتهای واقعی دو کشور گسترش یابد.

 نماینده ویژه رئیس جمهور فیلیپین در امور گفتگوی بین فرهنگی و رئیس پیشین مجلس نمایندگان این کشور نیز در این دیدار بر توسعه روابط و همکاری های تجاری-اقتصادی با ایران تاکید و اظهار کرد: هیاتی متشکل از کنسرسیوم مشترک فیلیپینی- چینی را برای آغاز فعالیت های گسترده و سرمایه گذاری در ایران  به همراه آورده و طی ملاقات های متعدد با مسئولین جمهوری اسلامی ایران، توافقات کلی صورت پذیرفته و بزودی هیات های دیگر برای پیگیری آن عازم ایران خواهند شد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار