اردانه دیزاین

سفر سیزده هزار کیلومتری یک زوج میانسال برای تنبیه عروس

سفر سیزده هزار کیلومتری یک زوج میانسال برای تنبیه عروسبه گزارش اردانه دیزاین به نقل از گروه وبگردی باشگاه باشگاه خبرنگاران جوان،جاسبیر کالسی ۶۷ ساله و همسرش بلوپیندر ۶۲ ساله تقریبا یک ماه پیش از پنجاب هند به هیلزبورو کانتی در فلوریدای آمریکا سفر کردند تا عروسشان را “توجیه و تنبیه” کنند.

شنبه گذشته پس از آن که پدر و مادر سیلکی گیند، عروس خانواده، به پلیس خبر دادند، ماموران پلیس به سراغ سیلکی رفتند و او را کتک خورده و کبود پیدا کردند.

اکنون خانواده شوهر سیلکی با چندین اتهام از جمله ضرب و جرح روبرو هستند.

پدر شوهر او همچنین متهم شده که چاقویی زیر گلوی عروسش گذاشته است.

سفر سیزده هزار کیلومتری یک زوج میانسال برای تنبیه عروس

مادر شوهر، پدر شوهر و شوهری که با اتهام های متعدد ضرب و جرح روبرو هستند

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از رسانه‌های محلی، وقتی پلیس به خانه آنها رفت، خانواده شوهر سیلکی سعی کردند جلوی ورود پلیس را به خانه بگیرند. از این رو پلیس مجبور به درخواست نیروی کمکی شد. سیلکی در همان زمان با تلفن از پلیس خواسته بود که به کمک او و پسر یک ساله‌اش برود.

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از رسانه‌های محلی در جلسه تفهیم اتهام که یکشنبه سوم سپتامبر برگزار شد سیلکی ۳۳ ساله به قاضی گفت که نگران است شوهرش او را بکشد: “من خیلی می‌ترسم چون او دیشب به من می‌گفت که اگر به پلیس خبر بدهم مرا خواهد کشت. او من را خواهد کشت… او گفت تا آمدن پلیس ده دقیقه طول می‌کشد و در این فاصله اول تو را می‌کشم بعد خودم را.”

شوهر و پدر شوهر سیلکی به شدیدترین نوع ضرب و جرح متهم شده‌اند. مادر شوهر با اتهام خشونت خانگی و ضرب وجرح و قصور در گزارش کودک‌آزاری روبرو است.

منبع:بی بی سی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار