اردانه دیزاین

سرمربی ناپولی: راهمان را گم کرده ایم

ورزش سه: ناپولی برای صعود از گروهش به پیروزی مقابل فاینورد نیاز داشت و همینطور شکست شاختار دونتسک مقابل سیتی. با این حال آبی آسمانی پوشان مقابل فاینورد ۲-۱ شکست خوردند و شاختار نیز موفق شد ۲-۱ سیتی را شکست دهد و اولین شکست فصل شاگردان گواردیولا را رقم بزند. بدین ترتیب ناپولی از صعود به دور بعد بازماند و پس از بازی، ساری از این موضوع ابراز تاسف کرد.

او گفت:” اخباری که از اوکراین به دست ما می‌رسید، تاثیر زیادی روی عملکرد ما داشت و از نظر روحی روانی تیم ما را بهم ریخت. با وجود اینکه نتیجه به نفع ما رقم نخورد؛ ولی امتحان خوبی برای تیم ما بود. حالا باید با تمرکزی بالا در لیگ اروپا ظاهر شویم. تیمی در سطح اروپا که شاید تاریخ بزرگی ندارد، نباید خیلی زود جا بزند.

باید این مشکلات را حل کنیم، زیرا دو یا سه بازی است که تمرکز تیم ما بهم ریخته و نمی‌توانیم موقعیت هایمان را به گل تبدیل کنیم. نمی‌گویم نگران کننده است؛ ولی باید بگویم که اوضاع مثل قبل نیست. شاید اعتماد به نفسمان را از دست داده ایم زیرا مثل همیشه فوتبال بازی نکردیم.”

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار