اردانه دیزاین

سد کمندان ازنا سال ۹۷ آبگیری می‌شود

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری تسنیم از ازنا، مجید کیان پور شامگاه جمعه در حاشیه سفر استاندار لرستان به شهرستان ازنا اظهار داشت: استاندار لرستان نخستین سفر شهرستانی خود را به شهرستان ازنا اختصاص داد  تا از پروژه‌ها بازدید کند تصمیمات خوبی نیز برای این شهرستان گرفته است.

وی با اشاره به اینکه سد کمندان در نیمه نخست سال ۹۷ آبگیری و به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: شرکت فولاد ازنا ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: جاده ازنا و شازند با پیگیری‌هایی وزیر راه شهرسازی و سخنگو دولت ۱۸ کیلومتر آن تا مومن آباد زیر بار ترافیکی می‌رود و قطعه سوم  نیز تکمیل می‌شود تا شاهد کاهش تصادفات باشیم.

سید موسی خادمی استاندار لرستان نیز در حاشیه این سفر در جمع خبرنگاران این شهرستان گفت: امروز از پروژه جاده ازنا – اراک که یکی از مهم‌ترین پروژه‌های شهرستان ازنا است  بازدید به عمل آمد.

وی با اشاره به اینکه در جاده  ازنا – اراک تصادفات زیادی رخ‌داده است، تصریح کرد: ۱۸ کیلومتر این جاده در محدوده ازنا است که شش کیلومتر شروع‌ شده است و ۱۰ کیلومتر آن نیز به مناقصه گذاشته می‌شود و این جاده در شهرستان ازنا به چهار بانده تبدیل می‌شود.

استاندار لرستان در بازدید از سد کمندان ازنا نیز عنوان کرد: سد کمندان وظیفه اصلی تأمین آب شرب ازنا و الیگودرز و چهار هزار ۲۰۰ هکتار زمین کشاورزی را دارد که حدود هفتاد درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، کارگران این پروژه دو شیفته کار می‌کنند و برای این پروژه تأمین اعتبار داریم.

وی در حاشیه بازدید از کارخانه فولاد ازنا نیز بیان کرد: با تکمیل کارخانه فولاد ازنا ۱۰۰۰ شغل در شهرستان ازنا ایجاد می‌شود.

خادمی اظهار داشت: کارخانه فولاد ازنا با تولید هزار ۲۰۰ تن می‌تواند برای هزار نفر اشتغال ایجاد کند و تحول عظیمی در صنعت فولاد استان ایجاد کند.

وی برطرف کردن مشکل آب ازنا را در گرو افتتاح تصفیه‌خانه این شهرستان دانست و افزود: در تأمین آب شرب ازنا مشکلاتی وجود دارد  که از یک چشمه تأمین می‌شود و با افتتاح این تصفیه‌خانه آب سالم را به مردم ازنا عرضه می‌کنم.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار