اردانه دیزاین

ساخت ۵۰ مدرسه در لرستان با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در مراسمی با حضور رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور ، آموزشگاه ۱۸کلاسه قلم‌چی در زمینی به مساحت ۵ هزار و ۴۴۰ مترمربع و اعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان دورود به بهره‌برداری رسید.
محمد چگنی، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان سه‌شنبه، ۲۱ شهریورماه در جمع خبرنگاران در این رابطه، گفت: این آموزشگاه در سه طبقه و زیربنایی بالغ‌بر ۲ هزار و ۶۶۷ مترمربع به بهره‌برداری رسیده که کلیه ۱۸کلاس آن هوشمند و دارای امکاناتی نظیر آزمایشگاه فیزیک و شیمی، کارگاه، کتابخانه، اتاق سمعی ـ بصری، سایت و سالن چند منظوره است.
چگنی ادامه داد: این آموزشگاه همچنین دارای زمین چمن مصنوعی است و در هر طبقه این آموزشگاه امکاناتی مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد که می‌تواند مورد استفاده مسافران نوروزی و تابستانی قرار گیرد.
وی آغاز کلنگ‌زنی این پروژه آموزشی را سال ۹۱ عنوان کرد و گفت: در نیمه اول سال ۹۶ با مشارکت بنیاد خیریه قلم‌چی و صرف اعتباری بالغ‌بر ۱۰میلیارد ریال این پروژه تکمیل و ر اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.
چگنی از مشارکت خوب خیرین مدرسه‌ساز تقدیر و اظهارکرد: بیش‌از ۸۵ پروژه آموزشی و پرورشی در سطح استان در حال اجراست که ۵۰ پروژه آن با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در حال اجرا است.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار