اردانه دیزاین

زمانی منتقد سر سخت برانکو بودم اما او مربی فوق العاده ای است

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از افکارنیوز،

محمود یاوری پیشکسوت فوتبال کشورمان بازی پرسپولیس را حماسی خواند و تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس نشان دادند که همیشه سرپا هستند، حتی در بازی شب گذشته با وجود اینکه داوری هم ایرادات فراوانی داشت، اما بازیکنان در نهایت با حفظ آرامش خود به هدفی که داشتند رسیدند.

او همچنین افزود: من زمانی منتقد سر سخت برانکو بودم، اما در حال حاضر او را به عنوان یک مربی فوق العاده می شناسم؛ برانکو در این سال ها بسیار پخته و با تجربه شده و شکست دادن او از نظر تاکتیکی بسیار دشوار است.

این پیشکسوت فوتبال در ادامه با اشاره به هزینه های فراوان الاهلی تشریح کرد: آن ها برای عبور از پرسپولیس هر کاری که می توانستند کردند؛ اما در نهایت فوتبال عربستان از نظر نیروی انسانی با فوتبال کشورمان قابل قیاس نیست و همانگونه که دیدید پرسپولیس با تدابیر کادر فنی و همچنین دوندگی بی امان بازیکنانش از سد این حریف قدرتمند عبور کرد.

یاوری در ادامه با تقدیر از تعویض های برانکو اظهار کرد: تعویض های پرسپولیس بی نظیر بودند؛ رسن و منشاء بازیکنان با کلاسی هستند و در کنار مصلح روند بازی را کاملا به سود پرسپولیس تغییر دادند. ربروف بازیکن خوبی بوده است، اما تا بتواند در امر مربیگری به تجربه برانکو برسد به سال ها زمان نیاز دارد.

او در ادامه گفت: ماهیت بازیکنان پرسپولیس زیر نظر برانکو تغییر کرده؛ بازیکنان این تیم بعد  از دست دادن توپ با تمام وجود برای بازپس گیری آن می جنگند و این بی نظیر است. سال ها بود که بازیکنان پرسپولیس تا این اندازه با عرق و تعصب برای این تیم بازی نمی کردند.

سرمربی سابق ذوب آهن حرکت کمال کامیابی نیا که منجر به اخراجش شد را از روی تعصب دانست و تاکید کرد: کمال بازیکن میدان دیده ای است و شک نکنید که او به دلیل عرق به پیراهن پرسپولیس سعی می کرد بازی محکمی را ارائه دهد؛ در صحنه منجر به اخراج شدن نیز کامیابی نیا به عمد آن ضربه را به بازیکن حریف نزد.

یاوری در پایان با اشاره به این موضوع که "من نه به شانس و بلکه به شایستگی اعتقاد دارم" تکمیل کرد: پرسپولیس شایستگی برد را داشت و به حق خود رسید ضمن اینکه با بازگشت سید جلال و کمی هماهنگی بیشتر در خط میانی و دفاعی می توان از سد الهلال نیز گذشت.

 

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار