اردانه دیزاین

روند امتیاز دهی و ارزیابی هتل ها در وب سایت ایران هتل آنلاین (اطلاع رسانی تبلیغی)

یکی از با اهمیت ترین بخش های وب سایت ایران هتل آنلاین بهره مندی از گنجینه ارزشمندی همچون بیش از نیم میلیون نظر حقیقی میهمانان در خصوص هتل های ایران است. این امر ایران هتل را به یک مرجع مهم و معتبر در این خصوص مبدل کرده و سایر میهمانان برای یک انتخاب بهینه، پیش از رزرو هتل می توانند به سادگی با بررسی این نظرات دیدگاه های گوناگون هتل را از جنبه های مختلف ارزیابی کنند.

نقطه عطف سیستم ثبت نظر و امتیازدهی به هتل ها در وب سایت آی هو، اعتماد کامل به حقیقی بودن نظرات و امتیازات است چرا که تنها افرادی قادر به ثبت نظر درباره یک هتل هستند که هتل را رزرو کرده و حتما در آن اقامت داشته باشند. این مرحله نیز پس از رزرو و طی شدن تاریخ اقامت و از طریق کد پیگیری همان رزرو برای میهمانان میسر می شود. لازم به ذکر است که با هر کد پیگیری، میهمانان تنها قادر به ثبت نظر در خصوص همان هتل بوده و دسترسی به نظرات سایر هتل ها نخواهد داشت. بنابراین چنانچه کسی برای رزرو هتل در کیش نظرات هتل های این شهر را بررسی کند کاملا اطمینان دارد که نظرات متعلق به کسانیست که حتما تجربه اقامت در آن هتل خاص را دارند.

اما این نظرات و امتیازات در دسته بندی های مختلفی صورت می گیرد و همین امر خود به تحلیل بهتر هتل از جنبه های گوناگون کمک شایانی خواهد کرد. این دسته بندی ها به شرح ذیل می باشد :

• پاکیزگی هتل و اتاق ها
• عملکرد پرسنل
• امکانات
• کیفیت غذا
• آرامش و راحتی
• موقعیت و دسترسی
• ارزش هتل نسبت به قیمت

همچنین در هنگام ثبت نظر، میهمان نوع سفر خود را نیز که به صورت کاری بوده یا خانوادگی، با دوستان، زوج و یا سایر موارد را نیز مشخص می کند تا علاوه بر امکان بررسی هر هتل از جنبه های فوق، بتوان هتل ها را با توجه به سبک سفر نیز رتبه بندی کرد. از این رو چنانچه برای رزرو هتل در مشهد برای یک سفر خانوادگی درحال بررسی جهت بهترین انتخاب هستید و موقعیت و دسترسی هتل جزو اولویت های انتخاب شماست به آسانی می توانید هتل ها را بر اساس بالاترین امتیاز به دسته بندی موقعیت و دسترسی، رتبه بندی کرده و نظراتی را که سفرهای خانوادگی داشتند را با نکته سنجی بیشتر دنبال کنید.

در کنار تمامی این موارد میهمانان در زمان ثبت نظر نیز یک امتیاز کلی را از ۱ تا ۵ با توجه به تمامی موارد به هتل داده و براساس میانگین این امتیازات هتل ها در یکی از دسته های عالی، بسیار خوب، خوب، متوسط، ضعیف و خیلی بد جای میگیرند. بنابراین برای کسانی که زمانی زیادی برای تحلیل و بررسی کامل جزئی نظرات در اختیار ندارند توجه به این امتیاز نیز مثمر ثمر خواهد بود.

ایران هتل آنلاین از نظرات میهمانان به شدت سیانت کرده و هیچ دخل و تصرفی در دیدگاه میهمانان محترم، چه مثبت و چه منفی نخواهد کرد ضمن اینکه یکی از با اهمیت ترین وظایف تیم پیشتیبانی این شرکت بررسی نظرات و پیگیری مشکلات پیش آمده برای میهمانان آی هو می باشد.
هوشمندانه سفر کنید…

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا