اردانه دیزاین

“رضا علیزاده” یکی از زحمت کشان جامعه ورزش آسمانی شد

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری برنا از قزوین، "رضا علیزاده" مدیریت هتل ورزش قزوین و از دلسوزان ورزش استان شب گذشته و در کمال ناباوری و بر اثر ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم و جامعه ورزش و رسانه قزوین را در بهت و اندوه وصف ناشدنی فرو برد.

علیزاده که در کارنامه کاری خود سابقه دبیری هیات ورزش های همگانی و عضویت در روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان قزوین را دارد از چندماه پیش به عنوان مدیر هتل ورزش قزوین منصوب شده بود.

این مرد خدوم و پاک ورزش قزوین که جامعه ورزش را از خدمات صادقانه خود بهره مند کرده بود شب گذشته چهارشنبه ۲۲شهریور ماه بر اثر ایست قلبی به دیار باقی شتافت تا دیگر از وجود او در ورزش نصیبی نبریم و در اذهان همه علاقه مندان به ورزش خاطره شود.

زمان برگزاری مراسم تشییع و تدفین این فقید سعید ساعت ۱۴امروز پنجشنبه ۲۳شهریور ماه از مقابل امامزاده حسین(ع) برگزار خواهد شد ضمن اینکه مراسم شام غریبان نیز از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸بعدازظهر در امامزاده حلیمه خاتون(ع) واقع در چهارراه نظام وفا کوچه مسجد شیشه گرها برگزار می شود.

همچنین مراسم صباح مزار نیز از ساعت ۸صبح لغایت ۹:۳۰صبح فردا جمعه ۲۴شهریور ماه در همان مکان منعقد می باشد.

خبرگزاری برنا این مصیبت وارده را به خانواده وی و جامعه ورزش قزوین تسلیت عرض نموده و آرزوی صبر جمیل برای همه بازماندگان دارد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار