اردانه دیزاین

رستورانی که هر لحظه در آن زلزله ای ۸ ریشتری می آید!

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اگر در حال خوردن ناهار یا شام ناگهان زلزله ای ۸ ریشتری بیاید مطمئنا بیشتر ما غذا را فراموش می کنیم و پا به فرار می گذاریم تا جانمان را نجات دهیم. اما در شهر «لورت دی مار» اسپانیا کافه رستورانی به اسم «کافه دیزستر» هست که هر لحظه در آن زلزله می آید ولی کسی فرار نمی کند و تنها کاری که انجام می دهند این است که تعادل خود را حفظ کنند و امیدوار باشند که لیوان آب روی میز نریزد!  اگر کنجکاو شدید که بدانید در این رستوران چه خبر است در ادامه ما را همراهی کنید.

رستوران زلزله

معمولا همه از زلزله می‌ترسند، اما در این کافه مردم پول می‌دهند تا در حالی که از طعم غذای خوشمزه لذت می‌برند یک زلزله‌ی شبیه سازی شده‌ی ۸ ریشتری را هم تجربه کنند. این کافه آنقدر محبوب و معروف است که باید از قبل میزتان را رزروکنید. وقتی به این رستوران می‌رسید از بیرون خیلی عادی به نظرمی رسد و هیچ تابلوی هشداردهنده‌ای درباره اتفاق‌هایی که در داخل آن می‌افتد وجود ندارد. اما همین که وارد رستوران می‌شوید با دیدن دکوراسیون سفینه مانند داخل آن تازه می‌فهمید که با رستورانی متفاوت طرف هستید.

 رستورانی عجیب در اسپانیا

آخر هفته‌ها آدم فضایی‌ها در اینجا نمایش‌هایی اجرا می‌کنند که برای بچه‌ها خیلی هیجان انگیز و مفرح است، اما رستوران برای آدم بزرگ‌ها سرگرمی دیگری دارد که در زیر زمین اتفاق می‌افتد! اگر عاشق هیجان هستید باید سوار آسانسور شوید و به اعماق زمین بروید و در رستورانی بنشینید که شبیه غار است. در آنجا اولین چیز عجیب و غریبی که توجهتان را جلب می‌کند این است که همه کارمندان رستوران کلاه‌های ساختمانی و تجهیزات ایمنی پوشیده اند.

 منتظر بمانید، چون اتفاقات هیجان انگیز دیگری در انتظارتان است؛ وقتی غذا برایتان آورده شد می‌بینید که به دلایلی بشقاب غذا خیلی زیادی سنگین است. مطمئنا با دیدن غذا‌های خوشمزه رستوران نمی‌توانید منتظر بمانید و به این فکر کنید که کی زلزله شروع می‌شود! البته ممکن است آنقدر هیجان داشته باشید که تا قبل از زلزله غذا از گلویتان پایین نرود، اما بهتر از خونسردی خود را حفظ کنید و از غذایتان لذت ببرید.

 کافه دیزستر

در این کافه باید همیشه آماده فرار باشید! چون نمی‌دانید این زلزله دقیقا کی اتفاق می‌افتد. در حال خوردن غذا هستید که ناگهان برق‌ها خاموش روشن می‌شود، همه جیغ می‌زنند و میز و صندلی و هر چه که در اتاق است شروع به لرزیدن می‌کند. در این لحظه هیچ کاری از شما بر نمی‌آید جز اینکه منتظر بمانید تا زلزله تمام شود! نگران نباشید، چون در این کافه برعکس زلزله‌های واقعی هیچ آسیب جدی‌ای به کسی نمی‌رسد. البته یادتان باشد که اگر می‌خواهید به این رستوران بروید هیچ وقت بهترین لباستان را نپوشید، چون ممکن است با شروع زلزله، غذا و نوشیدنی روی لباس هایتان بریزد. 

منبع:الی گشت

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا