اردانه دیزاین

رئیس اداره اخبار مجلس: همه نامه های مردمی به دقت بررسی می شود

کاوه احمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، انتشار تصویر مربوط به گونی نامه های مردمی در شبکه های مجازی را شیطنت رسانه ای دانست و گفت: همه نامه های مردمی سفر رئیس مجلس شورای اسلامی که در سفر به استان فارس جمع آوری شده است، به دقت بررسی و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ داده می شود.
وی اظهار کرد: بر خلاف آنچه که در توضیح این عکس آورده شده یعنی نامه های به جا مانده به هیچ وجه صحیح نیست و این تصویر درست قبل از انتقال نامه ها به خودرو گرفته شده است.
رئیس اداره اخبار مجلس شورای اسلامی افزود: همانطور که در تصویر قابل مشاهده است در گونی نامه های مردمی نیز دوخته شده و آماده انتقال به تهران است.
وی ادامه داد: تمام نامه های دریافتی و تقاضاها در دفتر ارتباطات مردمی رئیس مجلس مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرند و پاسخ بیشتر آنها نیز ظرف کمتر از ۷۲ ساعت داده می شود.
احمدی گفت: البته پاسخ برخی نامه ها و تقاضاها که نیاز به مکاتبات اداری و پیگیری بیشتری دارد ممکن است دیرتر داده شود.
رئیس اداره اخبار مجلس شورای اسلامی افزود: تمام کسانی که در سفرهای رئیس مجلس اقدام به ارائه نامه و تقاضای کتبی کرده اند اطمینان داشته باشند که تمام آنچه از آنها دریافت شده را به عنوان امانت بررسی و پاسخ داده خواهد شد.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه در نخستین مرحله از سفر سه روزه خود به استان فارس به شهرستان ممسنی در غرب این استان سفر کرد.
در حاشیه آیین یادواره شهدای ممسنی که با حضور رئیس مجلس برگزار شد، نامه های مردمی نیز جمع آوری می شدند.
به دنبال این امر، عکسی از یک گونی دربسته حاوی نامه های مردمی در شبکه های اجتماعی انتشار یافت که ذیل آن نوشته شده بود این گونی از خودروی حمل جامانده است؛ موضوعی که رئیس اداره اخبار مجلس شورای اسلامی آن را شیطنت رسانه ای خواند.
شهرستان ممسنی به مرکزیت نورآباد در ۱۶۳ کیلومتری غرب شیراز قرار دارد.
رئیس مجلس در ادامه این سفر به شهرستان های سپیدان و اقلید سفر کرد و حضور در شهرستان های آباده و مرودشت را نیز در برنامه کاری دارد.
۶۱۲۲/ ۲۰۲۷
خبرنگار: سارنگ عبدالهی ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار