اردانه دیزاین

دیدار هیئت مرزبانی پاکستان با استاندار سیستان وبلوچستان

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری برنا ، استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدار گفت: توسعه اقتصادی، اجتماعی و تأمین امنیت از ویژگی های همجواری دو کشورایران و پاکستان است که باید از ظرفیت مرز برای تحقق این اهداف استفاده کرد.

محبی با تاکید بر اینکه تقویت روابط با کشورهای همسایه از اولویت های  سیستان و بلوچستان است، افزود: در تلاش هستیم با برقراری خطوط پروازی بین شهرهای استان و پاکستان و افزایش مراودات سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، این روابط را توسعه دهیم.

سرلشکر طارق امان سربازرس کل نیروهای مرزی بلوچستان پاکستان هم در این دیدار گفت: مرز بین ایران و پاکستان، پیوند صلح و دوستی است که از گذشته وجود داشته و ما بدنبال استمرار آن و رفع مشکلات در مرز هستیم.

همچنین در سفر هیئت مرزبانی بلوچستان پاکستان به سیستان و بلوچستان امروز تفاهم نامه همکاری بین مرزبانی دو طرف امضاء شد.

سردار کمیلی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: در این تفاهم نامه در خصوص اقدام های مشترک دو کشور برای مقابله با ناامنی های مرزی و تروریسم، قاچاقچیان مواد مخدر و متجاوزان مرزی توافقاتی حاصل شد.

سرلشکر طارق امان سربازرس کل نیروهای مرزی بلوچستان پاکستان هم گفت: در خصوص راههای حل مشکلات مرزی دو کشور توافق هایی بدست آمد که  با هماهنگی و تلاش بیشتر در آینده مشکلات موجود را در این زمینه برطرف خواهیم کرد.

محمد رفیع سرکنسول پاکستان در زاهدان نیز در این دیدار گفت: در مدتی که به عنوان سرکنسول جمهوری اسلامی پاکستان در زاهدان حضور دارم احساس آرامش بسیار خوبی می کنم که این حاصل تعامل و روابط خوب مسئولان این استان است.

همچنین در سفر هیئت مرزبانی بلوچستان پاکستان به سیستان و بلوچستان امروز تفاهم نامه همکاری بین مرزبانی دو طرف امضاء شد.

 

 

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا