اردانه دیزاین

دومین مرکز تشریح پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان در زابل افتتاح شد

مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساخت این مرکز از سال ۹۳ در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع با زیربنای ۳۰۰ متر مربع آغاز شده بود.
دکتر رضا عبدی افزود: هفت میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این مرکز با تجهیزات سردخانه ای، تشریح و بخش اداری هزینه شده است.
وی تصریح کرد: هم اینک در هفت نقطه سیستان و بلوچستان ادارات پزشکی قانونی مستقر است که باید این تعداد افزایش پیدا کند.
وی افزود: پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان به دلیل پراکندگی شهرها با مشکل کمبود پزشک نسبت به سایر استان های کشور مواجه است.
مدیرکل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: سومین مرکز تشریح استان نیز در چابهار در حال ساخت است که در صورت نبود مشکل دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا بازدید از مرکز پزشکی قانونی زابل و نشست با رئیس دادگستری این شهرستان از مهمترین برنامه های احمد شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور و معاون قوه قضاییه در سفر به سیستان و بلوچستان است.
سیستان و بلوچستان با ۱۹ شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۱۴ نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است.
۳۰۴۲**۳۲۱۳ خبرنگار: محدثه حیدری گرجی **انتشاردهنده: اکبر نوری

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار