اردانه دیزاین

در شب های لبنان مگر چه خبر است؟!

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا  به نقل از پاسرو؛ نامگذاری اماکن و موسسات عمومی به حدی دارای اهمیت است که برای آن آئین نامه ای با ۱۴ ماده در جلسه ۴۶۶ شورای فرهنگ عمومی به تاریخ بیستم شهریور سال ۸۶ به تصویب رسیده است.

اگر شورای نظارت بر این نامگذاری ها طبق مواد قانونی مذکور از محور تغافل با نامگذاری ها برخورد کنند بعید نیست که شاهد برخی نام های غیرمتعارف و بعضا زشت و زننده باشیم، گذشته از سلیقه های متفاوت فردی مقاصد گوناگون دیگری بر نامگذاری ها نیز می توان متصور بود.

کسی نیست که منکر تب بالای فست فودها در شهر گرگان شود، تبی که روز به روز با ایجاد فست فودهای جدید بالا گرفته و خنک شدنی نیست، از اینکه این غذاهای سریع از چه ساخته می شوند و تا چه اندازه از سلامت غذایی برخوردارند می گذریم اما نامگذاری برخی از این اماکن جای سوال دارد.

مدتی است بنرهای تبلیغاتی یکی از این فست فودها با نام «لیالی لبنان» در شهر به چشم می خورد، حال سوال اینجاست که در شب های لبنان مگر چه خبر است؟! در عرف عمومی لبنان را به حزب الله و جبهه مقاومتش می شناسند، به دوستی و قرابت معنوی سید حسن نصرالله که ولی امر ما را ولی فقیه خود می داند، لبنان معانی ولایت و معنویت و مقاومت را تداعی می کند در شب های لبنان خبری اگر باشد از دوستی با انقلاب اسلامی است زیبنده نیست نام شب های این کشور دوست را با یک رستوران فست فودی کوچک کنیم.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار