اردانه دیزاین

خاطرات طلایی در سفر به قاره سیاه

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، مستند «جاذبه های آفریقای جنوبی» در دو قسمت به معرفی ویژگی های جذاب و زیبای طبیعی، فرهنگی و اجتماعی این کشور در قاره سیاه اختصاص دارد کشوری با جمعیت ۵۱ میلیونی که دارای تنوع زیستی بالا و منحصر به فردی است.

بعد سقوط حکومت نژادپرستانه آپارتاید، مردم آفریقای جنوبی سعی در دستیابی به خواسته های نلسون ماندلا داشته تا کشوری رنگین کمانی خلق کنند، کشوری که امروز بهشت گردشگران خارجی است.

این کشور با دارا بودن انواع گونه های مختلفی از شیرها، کروکودیل ها و فیل ها تنوعی بسیار گسترده که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند و علاوه بر این برگزاری جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ یکی از رخدادهایی بود که موجب شد شهرهای مهم آفریقای جنوبی، شاهد فعالیت های عمرانی بیشتری باشند.

طبیعت آفریقای جنوبی در بخش های مختلف این مستند مورد توجه قرار گرفته و علاوه بر این، به تاریخ پر فراز و نشیب این کشور هم اشاره می شود.

اریک باکوسف جین دافور و گیلز تاین تهیه کنندگان این مستند دو قسمتی هستند که طی روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته یعنی ۱۳ و ۱۴ آذرماه ساعت ۱۹:۳۰ روی آنتن شبکه افق می رود.

تکرار این مستند را می توانید روز بعد ساعت ۱۱ از همین شبکه ببینید.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار