اردانه دیزاین

حسینی: روزهای سخت پرسپولیس شروع شده است

به‌ گزارش ‌ایسنا، سید جلال حسینی درباره قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل نخست لیگ هفدهم و بازی‌هایی که در طول این ۱۵ هفته‌ انجام داده، اظهار کرد:  ما هفته‌های سختی را پشت سر گذاشتیم. فکر می‌کنم که کار ما تازه آغاز شده است. فکر می‌کنم  طرفداران ما می‌توانند خوشحالی کنند. البته بازیکنان ما در شرایط سختی هستند. ما داریم خودمان را برای دیدار معوقه مقابل صنعت نفت آبادان آماده می‌کنیم و هنوز نیم‌فصل برای ما تمام نشده است. بعد از آن هم بازی جام حذفی را پیش رو داریم و بعد از همه این بازی‌ها خودمان را برای نیم فصل دوم آماده می‌کنیم.

او افزود:  ما مقابل تیم‌هایی بازی می‌کنیم که همه آنها با انگیزه هستند و برای بردن تلاش می‌کنیم. روزهای سخت‌مان تازه آغاز شده است. ان‌شاء‌الله بتوانیم در ادامه‌ رقابت‌ها هوادارانمان را خوشحال کنیم.

 کاپیتان پرسپولیس که با برنامه “تهران ورزشی” رادیو تهران گفت‌وگو می‌کرد، در پاسخ به این سوال که آیا در ایجاد شرایط سخت برای بازیکنان مسائل مالی دخیل است، گفت‌: مشکلات مالی مساله‌ای نیست که بخواهیم به آن بپردازیم. گرشاسبی تازه به باشگاه آمده و تلاش زیادی انجام می‌دهد. باید از او و تیم حمایت شود. پرسپولیس نیاز به حمایت دارد. متاسفانه فوتبال ما روزهای بدی را پشت سر می‌گذارد.

ادامه‌ دارد …

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار