اردانه دیزاین

توصیه ها و هشدارهای پلیسی در سفر اربعین حسینی (ع) می تواند گره گشا باشد

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرگزاری برنا ؛ سرهنگ علی مهری رئیس پلیس آگاهی استان ایلام  با بیان اینکه روادید  فقط به صورت انفرادی صادر می شود گفت:مواظب تبلیغات دروغین برخی سایت ها و موسسات در مورد سفر به عراق و شرکت در مراسم اربعین به صورت گروهی و با کمترین قیمت ویزا و سریع ترین زمان باشید، زیرا در این گونه موارد احتمال کلاهبرداری متصور است.

وی افزود: مدارک هویتی غیر مرتبط با سفر اربعین را به همراه خود نبرید و در هنگام سفر، هر فرد باید گذرنامه و روادید خود را شخصا به همراه داشته باشد.

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام یادآور شد: به هیچ عنوان رمز عابر بانک خود را بر روی کارت درج نکنید و مدارک، کارت عابر و وجوه نقد خود را در جیب های مختلف بگذارید تا در صورت مفقود شدن همه آنها باهم مفقود نشود.

وی تصریح کرد: زائران در مبادی ورودی و خروجی با مأموران کنترل مرزی و نهادهای امنیتی و انتظامی تعامل و همکاری های لازم را داشته باشند و از بحث و جدل با آنان پرهیز کنند.

سرهنگ مهری از زائران خواست در مکان های شلوغ مانند اتوبوس، مراکز خرید، زیارتگاه ها، پارک ها و … مراقب وجه نقد، مدارک و سایر اموال با ارزش داخل جیب یا کیف خود باشند تا مانع سرقت ، توسط افراد فرصت طلب و سارقان شوند.

وی گفت: خودروها و وسایل نقلیه را در پارکینگ  هایی که با نیروی مناسب طراحی شده  و در ورودی شهر مهران است پارک کرده و حتماً ضمن استفاده از وسایل ایمنی ضد سرقت از بستن در خودرو اطمینان حاصل کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان ایلام یادآور شد: زائران عزیز باید توجه داشته باشند که هیچگاه گوشی تلفن همراه خود را در اختیار دیگران به ویژه افراد ناشناس قرار ندهند؛ گوشی را برای شارژ رها نکنند و برای تعویض سیم کارت از عوامل یا زائران ایرانی مورد اطمینان کمک بگیرند.

 

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا