اردانه دیزاین

تهران بهشت اپلیکیشن‌های درخواست خودرو با بیش از ۱۸ میلیون سفر در روز

تهران بهشت اپلیکیشن‌های درخواست خودرو با بیش از ۱۸ میلیون سفر در روزبه گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از techrasa، تهران شهری باید حدود ۱۳٫۲ میلیون نفر جمیعت که روزانه ۱۸ میلیون سفر در روز در آن انجام می شود از این رو می توان تهران را بهشتی برای اپلیکیشن های درخواست خودرو نامید.

تهران دارای ظرفیت ۷۵۰ هزار خودرو است اما واقعیت این است که در این شهر بیش از ۴ میلیون ماشین وجود دارد و تقریبا ۲۰ تا ۲۵ درصد ماشین های شهرهای همسایه به طور روزانه به تهران سفر می کنند و آمار تعداد خودروهای خارج از تهران به حدود ۴۵۰ هزار خودرو می رسد.

بنابراین، تعداد واقعی اتومبیل های مسافری در شهر حدود ۴٫۵ میلیون اتومبیل است. به این تعداد خودرو باید تعداد ۳٫۵ میلیون موتور سیکلت و ۷ هزار اتوبوس را افزود. از سویی دیگر سیستم حمل و نقل عمومی حدود ۶۰ درصد از حمل و نقل در تهران را تشکیل می دهد و تعداد سفرهای این شهر ۱۸ میلیون در روز است که تعداد زیادی است.

اگر به آمار تعداد ماشین های تهران، تعداد موتور سیکلت ها را نیز اضافه کنیم به حدود ۷٫۹۵ میلیون وسیله نقلیه می رسیم. با توجه به سهم ۶۰ درصدی بازار حمل و نقل عمومی، با ۱۸ میلیون سفر در روز در تهران، سهم تاکسی ها سنتی و اینترنتی به ۷٫۲ میلیون مسافرت خواهد رسید. به همین دلیل است که در سال گذشته شاهد ظهور بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ فناوری در این بازار بودیم.

آمار ارائه شده نشان می دهد تهران ظرفیت مناسبی برای تبدیل شدن به بهشت اپلیکیشن های درخواست خودرو را دارد.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار