اردانه دیزاین

تهدیدآمریکا علیه سپاه سبب وحدت کلمه مسئولان نظام شد

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا، حجت الاسلام میثم آقایی در خطبه های نمازجمعه این هفته سمیرم سپاه را مایه افتخار و اقتدار ایرانی ها و آزادگان منطقه دانست و افزود: نیرویی مقدس که مجاهدی از جان گذشته همچون محسن حججی را تحویل اسلام و انقلاب می دهد به واقع جای افتخار و مباهات دارد.
به گفته خطیب جمعه سمیرم، راه سپاه راه انقلاب اسلامی است و دفاع از مظلومان عالم بویژه مسلمانان در جای جای جهان هستی سرلوحه انقلاب اسلامی است.
وی همچنین با اشاره به سفر مدیران دولتی به سمیرم و دعوت نماینده مردم سمیرم در مجلس از مدیران دولت برای سفر به شهرستان اظهار کرد: این دعوت ها و حضورها برای شناخت مسائل و مشکلات منطقه سازنده و کارگشاست.
خطیب جمعه سمیرم به سفر روز گذشته ۲ معاون وزیر راه و شهرسازی به این خطه اشاره و ابزار امیدواری کرد: این سفرها و حضور مسئولان در افزایش رفاه، اقتصاد و سطح زندگی مردم مفید و موثر واقع شده و بتواند موقعیت و جایگاه شهرستان را نیز ارتقا دهد.
وی در بخش دیگر خطبه ها با انتقاد از افرادی که انقلاب و تفکر انقلابی را تمام شده قلمداد می کنند، خاطر نشان کرد: رهبر انقلاب فرموده اند«رفاه و امنیت راهی جز انقلابی ماندن ندارد» و از همین رو برخی گمان نکنند انقلاب تمام شده است.
وی تصریح کرد: امروز نیروی انقلابی و مقتدر سپاه مایه امید مظلومان عالم و فخر انقلاب است.
ت/۷۱۴۷ خبرنگار: محمود افشاری- انتشار: عمادی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار