اردانه دیزاین

تنها ۱۰ درصد ورزشگاه به پرسپولیس می‌رسد

خبرگزاری فارس: مسئول رسانه‌ای سپیدرود رشت گفت: تنها ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه سردار جنگل رشت به هواداران پرسپولیس تهران اختصاص می‌یابد و مابقی ظرفیت طبق هماهنگی‌های پیش از بازی به هواداران سپیدرود رشت تعلق دارد.
رادنی دیدار بابیان اینکه سپیدرود برای دیدار مقابل سپیدرود محروم ندارد اظهار کرد: خوشبختانه مصدومان سپیدرود به آمادگی نسبی رسیده‌اند و تنها سام کن است که حضورش در میدان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
وی گفت: پس از چند هفته غیبت ۳ بازیکن تأثیرگذار سپیدرود به‌صورت هم‌زمان در ترکیب، این بار سپیدرود این شانس را دارد تا از حضور کعبی، ابراهیمی و نزهتی از ابتدا در ترکیب اصلی بهره ببرد و بدین ترتیب از شانس بالاتری برای پیروزی برخوردار شود.
دیدار بابیان اینکه چند دستگاه اتوبوس توسط شهرداری برای ایاب و ذهاب هواداران تدارک دیده‌شده است تصریح کرد: این اتوبوس‌ها از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۴:۳۰ از فلکه رازی (میدان انتظام) به هواداران مشتاق سرویس خواهند داد.
وی بابیان اینکه بلیت‌فروشی این دیدار از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد افزود: به دلیل حساسیت بالای بازی از هواداران سپیدرود می‌خواهیم زودتر از دیدارهای قبل ورزشگاه را پر نمایند و با حمایت همه‌جانبه و ۹۰ دقیقه تشویق بی‌امان خود، به‌سان همیشه باعث رقم خوردن نتیجه‌ای مطلوب برای سرخ‌های شهر باران شوند. 
 دیدار دو تیم سپیدرود رشت و پرسپولیس تهران از هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فردا (چهارشنبه) رأس ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه سردار جنگل به قضاوت بیژن حیدری برگزار می‌شود.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلافروش ویلا