اردانه دیزاین

تمام احتمالات در خصوص خط خوردن نام روحانی از سفر به اسپانیا/ آیا عمدی در کار بوده است؟

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، عدم اعزام حسین روحانی به رقابتهای جهانی اسپانیا سبب شد تا این مربی جوان از مربیگری در تیم ملی کاراته ایران کناره گیری کند.این قهر روحانی در حالی صورت گرفت که قرار بود این مربی هدایت تیم ملی کاراته ازبکستان را بر عهده بگیرد.

در عدم حضور نام روحانی در کادر مربیان اعزامی به رقابت‌های جهانی اسپانیا و قهر او از تیم ملی چهار احتمال وجود دارد:

احتمال اول:

حسین روحانی که از قبل می‌دانسته رقابتهای جهانی در اسپانیا برگزار خواهد شد برنامه‌ریزی خود را به گونه‌ای انجام داده که تا پایان این رقابت‌ها به ازبکستان نرود و در این سفر اروپایی ملی‌پوشان امید را همراهی کند.از سوی دیگر مسئولان فدراسیون کاراته که از این موضوع مطلع بودند، ترجیح دادند تا روحانی در این سفر کنار تیم ملی نباشد تا کارهای حضورش در تیم ملی ازبکستان را انجام دهد!

احتمال دوم:

سفر روحانی به ازبکستان برای قبول هدایت این کشور واقعا به طول انجامیده و او در این مدت خالصانه در خدمت تیم ملی کاراته ایران بوده. البته روحانی چندی قبل در مصاحبه‌های خود بارها اعلام کرده بود که پروسه حضورش در تیم ملی ازبکستان چند ماهی به طول می‌انجامد که اگر این موضوع درست باشد، شکی نیست مسئولان فدراسیون در عدم اعزام روحانی به مسابقات کوتاهی کردند.

احتمال سوم:

حالت خوشبینانه این است که واقعا کار روحانی برای حضور در ازبکستان به طول انجامیده و مسئولان فدراسیون از این موضوع اطلاعی نداشتند و بدون هیچ قصد و غرضی نام این مربی را از فهرست اعزامی به اسپانیا خط زدند!

احتمال چهارم:

نکته‌ای که شاید کمتر کسی به آن فکر کند این است که روحانی اصلا با تیم ملی ازبکستان توافقی نکرده و تصمیم داشت این موضوع را پس از رقابت‌های جهانی اعلام کند و به همین دلیل از خط خوردن نامش از تیم ملی بسیار عصبانی شده است.

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از میزان، حسین روحانی پرافتخارترین قهرمان کاراته به حالت قهر از تیم ملی کناره‌گیری کرد تا آرامش ظاهری چند وقت اخیر کاراته به هم بریزد. باید منتظر ماند و دید دلیل اصلی عدم حضور نام این مربی در فهرست مربیان اعزامی به اسپانیا چه بوده است؟

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلا