اردانه دیزاین

ترامپ: سفارش های انرژی و نظامی زیادی در سفر به ژاپن به دست آمد

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از ایرنا از شبکه تلویزیونی ‘ان.اچ.کی’ ژاپن او گفت که دیدار از ژاپن و دوستی اش با ‘شینزو آبه’ نخست وزیر ژاپن، منافع بسیاری برای آمریکا به همراه خواهد داشت.
ترامپ افزود: حجم زیادی از سفارشات نظامی و انرژی در بین دو کشور در نتیجه این سفر مبادله خواهد شد.
دیدار ترامپ از ژاپن نخستین ایستگاه تور آسیایی وی بود، آبه در یک نشست خبری با ترامپ در روز گذشته گفت ژاپن جت های جنگنده F-35A و موشک های پیشگیرانه SM-3 Block II بیشتری از آمریکا خریداری خواهد کرد.
ژاپن و آمریکا در روز دوشنبه توافق کردند تا در زمینه کمک به شرکت های خصوصی در زمینه قراردادها برای ایجاد امکانات مرتبط با انرژی در اقتصادهای نوظهور آسیا همکاری کنند همچنین دو کشور در حال حاضر به توافق اولیه برای گسترش صادرات گاز آمریکا به ژاپن دست یافته اند.
ترامپ، روز یکشنبه وارد ژاپن شد و با شینزو آبه، نخست وزیر ملاقات و گفت و گو کرد او با امپراتور و ملکه و خانواده های ژاپنی های ربوده شده توسط کره شمالی نیز ملاقات کرد.
ترامپ قرار است امروز سه شنبه جهت ملاقات با ‘مون جائه این’، رییس جمهور کره جنوبی به این کشور سفر کند.
او روز چهارشنبه به چین می رود و با ‘شی جین پینگ’ رییس جمهور این کشور نیز ملاقات خواهد کرد.
ترامپ، روز دهم نوامبر جهت شرکت در اجلاس سران انجمن همکاری های اقتصادی آسیا – اقیانوس آرام، (اسه-آن) به ویتنام خواهد رفت.
این سفر که طولانی ترین سفر یک رئیس جمهوری آمریکا به این منطقه بعد از جورج بوش پدر محسوب می شود، در حالی انجام شد که منطقه شرق آسیا به سبب تهدیدها و حملات لفظی ترامپ و کره شمالی علیه یکدیگر در ماه های گذشته نگرانی بسیاری را در بین شهروندان کشورهای این منطقه از یک درگیری اتمی ایجاد کرده است.
از سوی دیگر نامشخص بودن سیاست های ترامپ در قبال تعهدات بین المللی و منطقه ای آمریکا و همچنین پیمان های بین المللی، کشورهای این منطقه را در قبال سیاست های آمریکا در این منطقه و پایبندی به آن ها با تردیدهایی مواجه کرده است.
af;****آساق**۱۹۰۴**۱۷۰۸**انتشار**علیرضا ارشادی

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار