اردانه دیزاین

تاکنون ۸۰۰ کاروان برای سفر پیاده به مشهد ثبت نام کردند

حسین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: ۵۰۰ کاروان مدارک خود را تاکنون تکمیل کردند و سایر مدیران کاروان باید مدارک خود را تا اربعین تکمیل کنند. همچنین ثبت نام اعضای کاروان از ابتدای آبان ماه آغاز شده و تا اربعین ادامه دارد.

وی درباره نحوه ثبت‌نام و تکمیل مشخصات اعضای کاروان عنوان کرد: زائران می‌توانند به قسمت انتخاب کاروان مراجعه و در لیست کاروان‌ها کاروان خود را انتخاب و ثبت‌نام کنند. همچنین مدیران کاروان نیز می‌توانند با وارد کردن کد ملی زائران ثبت‌نام اعضای کاروان خود را انجام دهند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زائر پیاده امام رضا(ع) ادامه داد: ثبت‌نام یکی از این دو کافی است که معمولا مدیران کاروان این کار را انجام می دهند. کسانی که سال گذشته ثبت‌نام کردند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و فقط به قسمت ویرایش ثبت‌نام مراجعه کنند.

وی یادآور شد: از روز گذشته ششم آبان ماه برنامه آموزشی برای مدیران کاروان‌ها با آموزش مدیران کاروان‌های شهرستان تربت‌حیدریه آغاز شده است و این اردوهای آموزشی تا سه‌شنبه ادامه دارد.

انتهای پیام

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار