اردانه دیزاین

بیش از دو هزار زائر پاکستانی جامانده از اربعین راهی کربلا شدند

به گزارش اردانه دیزاین به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا کیخا در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: تعداد هزار و ۸۷۴ زائر پاکستانی با ۲۳ دستگاه اتوبوس از دیروز و از طریق پایانه مرزی میرجاوه وارد خاک کشور شدند.

وی با اشاره به آمار ورود زوار از ابتدای ایام محرم ، افزود: با شروع سفر زائرین پاکستانی و از ابتدای محرم تا دیروز ۵۶ هزار و ۸۰۰ زائر با ۶۶۰ دستگاه اتوبوس وارد خاک کشور شدند تا  از طریق مرزهای ایران راهی زیارت اباعبدالله الحسین(ع) شوند.

وی با بیان اینکه دو دستگاه اتوبوس نیز صبح امروز وارد پایانه مرزی میرجاوه شد، خاطرنشان کرد: زائرینی که از دیروز وارد خاک کشور می شوند جاماندگان کاروان اربعین هستند که دولت پاکستان از سفر انها ممانعت کرده بود و نتوانستند خود را به مراسم اربعین برسانند و اکنون راهی سفر کربلا می شوند.

وی تاکید کرد: ورود زائرین پاکستانی ادامه دارد و تعداد دو دستگاه اتوبوس صبح امروز وارد پایانه مرزی شدند و پنج دستگاه اتوبوس نیز منتظر انجام کارهای گذرنامه و ورود به کشور هستند و پیش بینی می شود بیش از دو هزار زائرپاکستانی تا پایان امروز وارد کشور شوند.

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار